• Головна
  • Дитячий садок "Зернятко" у Броварах - сучасна методика виховання!
Дитячий садок в Броварах!
15:09, 3 липня 2023 р.

Дитячий садок "Зернятко" у Броварах - сучасна методика виховання!

Дитячий садок в Броварах!
Дитячий садок "Зернятко" у Броварах - сучасна методика виховання!

Приватні дитячі садки можуть мати різні особливості, такі як програми навчання, розклад дня, підходи до виховання дітей, а також вартість. Для батьків важливо розуміти, що дитячі садки мають різні режими та правила, тому перед вибором потрібно детально ознайомлюватись зі всіма деталями та правилами дитячого садочку.

Дошкільний заклад "Зернятко" є приватним навчальним закладом, що надає послуги дошкільної освіти дітям від 1,5 до 6 років. Заклад розташований у місті Бровари та пропонує навчання за різними програмами, які враховують вікові та індивідуальні потреби дітей.

Дитячий садок "Зернятко" у Броварах - сучасна методика виховання!, фото-1

Графік роботи. Садочок повного дня працює з понеділка по п'ятницю з 8:00 до 19:00, а також є можливість залишати дитину в садочку на пів дня з 8.00 до 13.00. Також, дошкільний заклад "Зернятко" має висококваліфікований педагогічний колектив, який здійснює індивідуальний підхід до кожної дитини, забезпечує безпеку та комфортні умови для навчання та розвитку дітей. 

Методика виховання. Викладачі в садочку "Зернятко" працюють з дітками по методиці Монтессорі. Найсучасніша, найбільш вживана методика виховання на даний період часу. Метод Монтессорі у своїй роботі йде за дитиною, її індивідуальним планом розвитку (інші методи підлаштовують дитину під себе).

Не менш цікаво, що це метод за яким дитина засвоює усі знання та навички у невимушеній атмосфері, дитина сама обирає чим їй розвиватись. Але це не означає, що у класі анархія. Навпаки діти виховані за цим методом чудово знають, що усе що у класі - для них, а матеріал підібраний таким чином, щоб дитина 100% розвивалась використовуючи його.

За допомогою цієї методики в дитини розвивається сенсорика; загальна та дрібна моторика; математика; мовлення; навички практичного життя (самообслуговування). А також дітки від 3 до 6 років вивчають письмо, читання, рахунок, математичні приклади та займаються підготовкою до школи. 

Садочок додатково працює за міжнародною програмою “Think equal”, яка передбачає розвиток соціо-емоційного інтелекту дітей. А також англійська мова виккладається за програмою «Super Safari” від Кеймбриджського університету.

Дитячий садок "Зернятко" у Броварах - сучасна методика виховання!, фото-2

Заклад також надає послуги зі здорового харчування дітей та проводить різноманітні заходи для розвитку та розваг дітей. Вартість навчання в дошкільному закладі "Зернятко" може бути різною залежно від обраних програм, тривалості навчання та інших факторів. Щоб отримати більш детальну інформацію про заклад, батькам рекомендується зв'язатись з представниками дошкільного закладу "Зернятко" безпосередньо.

Також садочок пропонує семінари для батьків, тематичні вечірки, екскурсії в різні цікаві місця та гончарство.

Для дітей чиї батьки захищають нашу країну -10% знижка на оплату!

Цікаво як усе виглядає? Записуйтесь на екскурсію вже зараз

Телефонуйте: (067) 711 01 41.

Адреса: м. Бровари, вул. Дмитра Русановича, 9.

Наш сайт.

Наш Instagram.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ДИТЯЧИЙ #САДОК #ЗЕРНЯТКО #БРОВАРИ #ДОШКІЛЬНИЙ #ЗАКЛАД
Останні новини
Оголошення
live comments feed...