• Головна
  • Видалення стрижневого мозоля без болю
Новини компаній
13:00, 13 лютого 2023 р.

Видалення стрижневого мозоля без болю

Новини компаній

Мозолі стають ущільненням шкіри у разі негативних чинників. Це неприємні відчуття, особливо якщо вони вже проявили себе у вигляді стрижневих.

Постарайтеся не зволікати, а записатися в центр Slim у Києві, щоб лікарі, подологи своєчасно змогли зробити видалення стрижневого мозоля без болю. Мозолисту тканину можна усунути без підготовки, якщо ви звернетеся за допомогою своєчасно.

Як відбувається видалення стрижневої мозолі?

Видалення стрижневого мозоля без болю, фото-1

Сама процедура продовжується від 15-30 хвилин. У лікуванні застосовується 2 види або використовується комбінація механічного та апаратного впливу.

Лікування запущеного мозоля також усуваються досвідченими подологами центру Slim. За відгуками клієнтів про процедуру видалення стрижневого мозоля без болю ефективність його зберігається назавжди.

До того ж подолог може усунути проблему разом з одночасним медичним педикюром, щоб заощадити ваш час.

Способи видалення мозолистих тканин

Фахівці керуються декількома безпечними методиками видалення стрижневого мозоля, щоб не заподіяти больових відчуттів. Вибір методу залежить від попереднього огляду.

Це можуть бути:

  • Механічні впливи при медичному педикюрі, якщо у пацієнта немає ускладнень та освіта з'явилася у легкодоступному місці.
  • Із застосуванням способу кріодеструкції з точковим впливом заморожування дефектних тканин для їх подальшого відмирання та відлущування.

Але в деяких випадках фахівцям доводиться використовувати тупий скальпель та лазер. Така процедура відноситься до складної категорії та застосовується при величезній площі поразок.

Видалення мозолів без болю

Видалення стрижневого мозоля без болю, фото-2

Якщо пацієнт звертається до центру Slim, це не говорить про те, що спеціаліст проводитиме процедуру видалення мозоля лазером при любій стадії. Він огляне вас та, якщо не виявить ускладнення та кореня, що глибоко сидить у тканині, то запропонує лікувальні процедури.

Це допоможе відновленню ороговілих шарів епідермісу. Відповідно, і ціна такого лікування без лазеного видалення стрижневого мозоля на базі нашої клініки у Києві буде мінімальною.

При утворенні мозолистої тканини між пальцями подолог цетру Slim у Києві обов'язково проведуть обстеження на момент грибкового захворювання. Якщо буде таку проблему виявлено, то вилікують спочатку грибок, а потім вже займуться ліквідацією стрижневої мозолі.

Реабілітаційний період зводиться до того, щоб взуття було якісне та відповідало розмірам.

Якщо десь виникнуть ущільнення, ви можете відразу звертатися до свого лікаря на видалення стрижневого мозоля без болю та реабілітації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...