
18:22, 8 лютого 2023 р.
На Броварщині зникла дитина

Сьогодні, 8 лютого, о 16:30, до поліції звернувся чоловік з повідомленням про зникнення його 16-річного сина Володимира Бороди.
На розшук хлопця оперативно залучені та орієнтовані підрозділи поліції, в тому числі особовий склад Броварського управління поліції Київщини: співробітники карного розшуку, поліцейський офіцер громади, ювенальні поліцейські та працівники відділу реагування патрульної поліції.
ПРИКМЕТИ: на вигляд 17 років, зріст 176, середньої статури, обличчя овальне, волосся темно русяве, коротке, очі сірі.
ОДЯГНУТИЙ: куртка чорного кольору, джинси чорні, шапка чорна трикотажна.
Якщо ви володієте будь-якою інформацією про місцезнаходження неповнолітнього, просимо одразу повідомляти на спецлінію «102» або до Броварського управління поліції Київщини за телефоном: +38 (097) 759 43 24.
Читайте також:
У Броварському районі майже тиждень шукають дитину
В Броварах серед дня побили та пограбували чоловіка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Мода 90-х в тренді: топ кросівок Adidas Gazelle 2025
Новини компаній
17:00
Вчора
17:02
23 серпня
ТОП новини
Оголошення
11:50, 17 серпня
20:34, 17 серпня
1
19:26, 21 серпня