
15:52, 31 січня 2023 р.
Мер Броварів Ігор Сапожко отримав повістку до військкомату

Сьогодні, 31 січня, на виконкомі міськради усім присутнім чоловікам вручили повістки. Першому - міському голові Ігорю Сапожку, повідомляє «Трибуна-Бровари».
Ті, хто отримав повістки, мають з'явитися в військкомат для уточнення облікових даних і проходження військово-лікарської комісії.
Наголошується, що повістки отримають ще 98 чоловіків із Броварської ОТГ.
«Сьогодні перед початком засідання виконавчого комітету разом з іншими членами виконкому отримав повістку до Броварського РТЦК та СП (військкомату). Повідомляю, що до військкомату я прибув вже сьогодні та повторно пройшов звірку облікових даних», - прокоментував Сапожко.
Нагадаємо, що після отримання повістки, в Центр комплектування потрібно з'явитися протягом 48 годин із документами, які посвідчують особу.
Читайте також:
Мобілізація в Україні: створюються резерви особового складу
Повісток через «Дію» не буде – Мінцифри
Верховна Рада зрівняла у правах добровольців та військових
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
19:00
23 квітня
Ukrainian gastro show: "Спадщина майбутнього" – головна подія про нову українську кухню
Новини компаній
11:00
23 квітня
21:00
21 квітня
Оголошення
10:45, 22 квітня
15:32, 11 квітня
11:41, 12 квітня
15:32, 11 квітня
10:45, 22 квітня
live comments feed...