• Головна
  • Як обрати пластичного хірурга в Києві?
Новини компаній
09:00, 23 грудня 2022 р.

Як обрати пластичного хірурга в Києві?

Новини компаній

Пластична хірургія – відносно молоде направлення в медицині в порівнянні з базовою амбулаторною або онкохірургією.

Критерії для відбору лікаря

Як же обрати Пластичного Хірурга, якщо вирішили в собі щось змінити:

  • Прочитайте незалежні відгуки на сайті, гугл картах, незалежних порталах, соц. мережах

  • Ознайомтесь з досвідом роботи та переліком виконуваних послуг

  •  Ознайомтесь в результатами робіт лікаря на сайті та/або соц. мережах. Але пам’ятайте, що однакових результатів після однієї і тієї ж операції у різних пацієнтів не може бути, бо всі ми початково анатомічно різні.

  • Відвідайте консультації декількох лікарів та оберіть найкращого для себе

Окрім Пластичного Хірурга під час операції важливу роль відіграє Анестезіолог, бо саме він відповідальний за ваше самопочуття під час та після операції. Та саме він обирає вид наркозу – ендотрахеальний, газовий, внутрішньовенний або седація.

Майже всі операції проводяться під загальним наркозом, але деякі можливо провести під місцевим знеболенням.

Найпопулярніші пластичні операції:

-          Пластика повік - Блефаропластика – кругова, верхня, нижня класична з накладенням косметичного шва, лазерна транскон’юктивальна без накладення швів. Майже завжди проводиться під загальним наркозом.

-          Підтяжка обличчя – Фейсліфтинг. Є декілька видів даної операції, який потрібен саме Вам – відповість лікар тільки після очної консультації. Будь-яка підтяжка обличчя поводиться тільки під загальним наркозом і триває близько 5-7 годин.

-          Підтяжка брів – Броуліфтинг – це омолодження верхньої третини обличчя. Теж є декілька видів операції, в залежності від анатомічних особливостей та очікуваного результату лікар підбере для вас найкращий. Тривалість операції, в середньому, 1,5-2,5 години під загальним наркозом.

-          Корекція вух – Отопластика – одна з небагатьох операцій, що проводиться під місцевим знеболенням. Основний показ для операції – усунення капловухості. Можно проводити дітям з 14 років.

-          Збільшення грудей – Мамопластика. Чи не найпопулярніша операція серед жінок. Збільшення грудей проводиться за допомогою імплантів, власного жиру (ліпофілінг) або комбіновано. Завжди під загальним наркозом тривалістю близько 3-4 годин.

-          Хейлопластика Булхорн – зменшення відстані між верхньою губою та носом, піднімаючи та моделюючи гарну форму верхньої губи. Тривалість – 1,5 години під місцевим знеболенням.

-          Ліпосакція тіла. Тривалість операції залежить від зони проведення процедури, найпопулярніші зони – живіт та бока, спина, стегна, коліна, руки. Після ліпосакції тіла жир на цих зонах зникає назавжди.

Ще одною популярною зоною є «холка» або «вдовиний горб». Якщо раніше видалення вдовиного горба проводилось лише хірургічно і залишався шрам близько 10-15 см., то зараз за допомогою ліпосакції лікар вирішує цю проблему без розрізів. Залишається лише 3 малопомітних рубця на місті проколів.

-          Абдомінопластика – чи не найбільша по об’єму операція в пластичній хірургії. Покази для операції – надлишкова шкіра та об’єм живота. Дуже часто абдомінопластику комбінують з ліпосакцією.

76Rx9mosOfb7NC0zjz_32v6TZZScvK4LQrFPF38tA2xujnv1Gm1tlQjMQa9m3Ms4w3qyJw9jMtTl7rtpurQ0K39w1f4OG4gK7a3_YywpUEbuUrPmrBAyds3gjroen4-n-yCuY0hmmDPLcLMQ3SQyEMC3inW1CxtNv7YWKV28RmEGPe9nuQuiAB_ZUHpiHw

В Медичному Центрі SENSAVI працюють досвідчені Пластичні Хірурги та Анестезіологи. З переліком операцій, досвідом роботи та фотографіями результатами робіт Ви можете ознайомитись на сайті https://sensavi.ua/uk

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Sensavi
Оголошення
live comments feed...