• Головна
  • Подаруй собі красу: сучасні лазерні процедури для вас!
Новини компаній
10:45, 15 грудня 2022 р.

Подаруй собі красу: сучасні лазерні процедури для вас!

Новини компаній

Запитавши себе, що таке краса, кожен напевне подумає про своє. Для когось це лише зовнішній фактор. Для когось, навпаки, внутрішня сила духу. Але ж, чи є якийсь фактор, що точно визначає красу? Навряд чи. Вона складається з різноманітних дрібниць та взагалі кожен має право бачити її по-своєму.

Тож, що таке справжня краса в умовах сьогодення? Сьогодні – це симбіоз внутрішньої сили людини, її ментального здоров'я та здоров'я фізичного (яке, зокрема, проявляється і зовні). Тому, зовнішньо краса людини може ідентифікуватися через здоровий вигляд, підтягнутість, здорову шкіру та енергійність. Якраз про здорову шкіру і поговоримо детальніше.

Для шкіри існує безліч ефективних і безпечних процедур, які дають миттєві, а головне, довгострокові результати. Наприклад, за допомогою лазерних технологій вже давно можна впоратися практично з будь-якими дефектами шкіри і навіть з деякими захворюваннями.

Різноманітні лазерні процедури для краси, які варто робити

Подаруй собі красу: сучасні лазерні процедури для вас!, фото-1

Лазерні процедури однозначно мають спільні переваги, про які мі сказали вище. Але їх ефективність та «фронт роботи», який можна задіяти, залежить від самого обладнання. Тут лазер Picosure, наприклад, справляється найкраще сьогодні. Він дозволяє:

  • видаляти тату та татуаж;
  • лікувати рубці постакне;
  • видаляти пігментацію;
  • загалом омолоджувати шкіру.

Видалення тату лазером

Зведення тату або ж татуажу – процес чутливий, як у моральному плані, так і у фізичному. Але з лазером Picosure в будь-якій клініці Києва звести тату зовсім не страшно. Перед тим, як видалити тату, знайте, що саме цей метод передбачає вплив променя тільки на чорнило. Лазер Picosure руйнує його, навіть не нагріваючи, на відміну від інших типів лазерів. Тут спрямовуються ультракороткі імпульси (пікосекунди) на необхідну мішень, через що вплив і йде виключно на сам пігмент. Шкіра залишається без шкоди. А фото до та після видалення тату лазером найкраще покаже результат загалом.

Подаруй собі красу: сучасні лазерні процедури для вас!, фото-2

Лазерне видалення постакне

Якщо ви не знаєте, що таке лазерна шліфовка обличчя, але у вас є постакне, варто звернути особливу увагу на цю процедуру. Саме шліфовка лазером дозволяє мати успіх, якщо є така ціль, як прибрати постакне або ж пігментацію назавжди. Шкіра завдяки лазеру Picosure омолодиться та буде мати здоровий тон.

Як спосіб позбутися рубців постакне, Picosure справді є максимально дієвим з усіх інших подібних способів. Ефект здобувається завдяки цьому лазеру з лінзою Focus. Тож, зовсім не пошкоджуючи шкіру, лазер (з підтримкою місцевого знеболювання) видаляє і пігментні плями, і сліди постакне, і навіть активує процеси синтезу колагену та еластину. Це, у свою чергу, омолоджує шкіру та вирівнює її рельєф.

Подаруй собі красу: сучасні лазерні процедури для вас!, фото-3

Лазерна епіляція

Ще серед лазерних маніпуляцій для краси – епіляція. Головне, що потрібно знати про лазерну епіляцію, це те, що вона безпечна та дійсно ефективна. Як один із способів підтримувати красу, а саме, зробити свою шкіру гладкою, епіляція дозволяє видалити небажане волосся. Якщо казати з точки зору дії, що таке лазерна епіляція, то це процедура, яка завдяки світловому променю впливає на меланін (пігмент, що знаходиться у волосяних фолікулах). Фолікул таким чином руйнується, а зріст волосків зупиняється.

Нерідко, у контексті такого видалення волосся, популярним є питання – що краще Елос епіляція чи лазерна? Пояснюємо: Елос все ж таки видаляє волосся будь-якого кольору, навіть сиві та світлі пушкові.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...