• Головна
  • Де знайти та підібрати кабельно-провідникову продукцію чи супутни матеріали в Україні?
Новини компаній
14:35, 3 грудня 2022 р.

Де знайти та підібрати кабельно-провідникову продукцію чи супутни матеріали в Україні?

Новини компаній

Компанія "УкрПровід" - підприємство, яке вже понад 13 років успішно займається ОПТОВИМ постачанням кабеле-провідникової продукції та монтажем ЛЕП на українському ринку.

“УкрПровід” співпрацює з будівельними, інженерними, торговельними та монтажними компаніями, надаючи їм можливість закупити якісну сертифіковану кабельну продукцію, а також супутні групи товарів, такі як опори, арматуру, елементи кріплення та інше.

Де знайти та підібрати кабельно-провідникову продукцію чи супутни матеріали в Україні?, фото-1

Якщо вам потрібна допомога у підборі кабеле-провідникової продукції чи супутніх матеріалів, ви завжди можете зайти на сайт компанії “УкрПровід”, де вчасно отримаєте консультацію професійних менеджерів.

На сайті "УкрПровід" дійсно представлений широкий асортимент кабелю, проводу, арматури та опор. Ви зможете знайти та вибрати те, що необхідно. Ось приклад позицій, які ви зможете придбати:

  • МГ - кабель для заземлення
  • ВббШв
  • мідний броньований кабель
  • КГ — гнучкий кабель у гумовій оболонці
  • КВБбШв — контрольний броньований кабель
  • сімейство кабелів СІП та AsXSn та інші.
  • стовпи та опори
  • кабеленесучі системи

З приводу розцінок теж все просто і зручно, компанія УкрПровод подбала, щоб, не зідзвонюючись з менеджерами, Ви змогли ознайомитися з усіма прайсами прямо на сайті підприємства.

Усі звернення та заявки обробляються у найшвидші терміни. Відділ продажів працює оперативно, тож чекати довго не доведеться. А якщо на складі не буде продукції, що запитується, можливий варіант її виготовлення в обумовлені терміни.

Компанія УкрПровод працює виключно з великими оптовими поставками та надає гарні умови для подальшої співпраці.

Як замовити продукцію? На сайті є кілька номерів різних операторів, набравши які, ви зможете обговорити замовлення зі спеціалістом та підібрати необхідні позиції кабельно-провідникової продукції. Також у компанії "УкрПровод" діє спеціальна лінія, дзвонити на яку ви можете телефонувати безкоштовно з будь-яких номерів, також є можливість зробити замовлення через Viber.

Переходьте на сайт “УкрПровід” https://ukrprovod.com.ua/uk/provid-kabel/provid-mg за якісною та сертифікованою кабельно-провідниковою продукцією! Ми завжди раді допомогти вам із вибором!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...