• Головна
  • Дитяча стоматологія: особливості
Новини компаній
09:23, 14 грудня 2022 р.

Дитяча стоматологія: особливості

Новини компаній

Сучасна стоматологія суттєво відрізняється від того, якою вона була якихось двадцять-тридцять років тому. Не кажучи вже про більш тривалі терміни. Дитяча стоматологія в Ірпені – це те, чим займаються окремі кваліфіковані фахівці, які знають, як знайти правильний підхід до дитини та враховують усі особливості дітей під час лікування. Вона включає профілактику і лікування не тільки молочних зубів, що прорізаються, але і їх зачатків, а також – будь-яких аномалій порожнини рота.

Спеціаліст, якій надає такі послуги, має не тільки добре володіти професійними навичками та знаннями, але й розумітися на дитячій психологія. Для того, щоб оцінити важливість цього достатньо подивитися, як багато дорослих людей бояться ходити до стоматологів, оскільки мають власні психологічні травми, отримані в дитинстві.

Дитяча стоматологія: особливості, фото-1

Доросла та дитяча стоматологія: у чому різниця

В першу чергу слід відзначити, що діти та дорослі мають відмінну анатомічну будову. У дітей зуби тільки розвиваються, через що багато захворювань протікають по-іншому та потребують іншого лікування.

Крім цього, саме лікування також буде мати відмінності. А саме:

  • Потреба у більш швидкому виконанні всіх робіт. Якщо мова йде про зовсім маленьких дітей, то вони навіть фізично не можуть тримати рот відкритим довгий період часу. Тому лікування дитини віком до п’яти років потрібно виконати максимум за п’ятнадцять хвилин. Через це більшість процедур виконується не одразу, а за декілька разів.
  • Матеріали та препарати, які використовуються. Оскільки лікування дитячих зубів також може передбачати використання анестезії, ліків та різних матеріалів, стоматологу потрібно бути особливо уважним та переконатися у тому, що для дитини не має ніяких ризиків.
  • Спосіб лікування. Більше за все багато дітей бояться бормашини, тому при можливості спеціалісти намагаються використовувати інші методи боротьби з карієсом.

Та звичайно стоматологічна клініка в Ірпені для дорослих та дітей будуть також відрізнятися дизайном та облаштуванням. Медичні заклади для дітей роблять максимально барвистими та яскравими Також в них часто є спеціальні ігрові кімнати, телевізор з мультфільмами та інші приємні речі, які визивають позитивні почуття у маленьких пацієнтів. Завдяки цьому вдається зробити відвідання стоматолога не просто комфортним, а й приємним. І перша асоціація у дитини з походом до стоматологічної клініки – це не страх чи біль, а задоволення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...