• Головна
  • ТОП-5 онлайн-шкіл, в яких можна знайти репетиторів шкільної програми
10:55, 14 грудня 2022 р.

ТОП-5 онлайн-шкіл, в яких можна знайти репетиторів шкільної програми

Сьогодні українські школярі зіштовхнулись з великою кількістю викликів, одним з яких стала підготовка до іспитів, контрольних та самостійних робіт в ускладнених умовах. Оскільки з одного боку чимала кількість шкіл перейшла на онлайн-навчання, а з іншого школярі, які виїхали закордон змушені вивчати програму в двох країнах, то не завжди вдається обмежитись лише самостійною підготовкою. Де шукати репетиторів шкільної програми сьогодні в Україні - читайте далі.

ТОП-5 онлайн-шкіл, в яких можна знайти репетиторів шкільної програми , фото-1

Репетиторський центр «Логос»

Центр пропонує репетиторські заняття для дошкільнят, школярів та окремо для підготовки до ЗНО. Репетитори шкільної програми не задають домашніх завдань, тут немає звичних класів, а усі заняття відбуваються за індивідуальним планом. Центр пропонує новітні освітні методики і технології, ігри, інтерактиви. Кожна дитина може обрати собі викладача, з яким буде максимально зручним і бути присутнім на заняттях як онлайн так і офлайн.

Більше інформації за посиланням: https://apslogos.com/ru/

Ліцей “Перспективи” у Броварах

Це не просто репетиторський центр, а ліцей, який надає можливість навчатися в 3-х форматах: очно, дистанційно та екстерном. Вчителі ліцею проводять репетиторські заняття по всій шкільній програмі. Заняття з 12 шкільних дисциплін. Вартість послуг вчителя-репетитора наступна:

● Одна дисципліна - 12 занять 1 800 грн; 8 занять 1 600 грн.

● Дві дисципліни - 12 занять 1 500 грн; 8 занять 1 100 грн.

● Три дисципліни - 12 занять 1 500 грн; 8 занять 1 000 грн.

У ліцеї поглиблено вивчають англійську, тож всі репетиторські заняття з мови проходять в розмовному форматі. Заклад має гарну репутацію та хороші відгуки від батьків – «дітей дійсно навчають».

Більше інформації за посиланням:https://perspectives.com.ua/online-osvita/

Освітній центр "Lessons"

Освітній центр для дітей та дорослих "Lessons" пропонує заняття з різних дисциплін. Для школярів доступні: математика, фізика, українська мова, англійська мова, французька та німецька мови, хімія, біологія, історія й географія. Можлива робота в двох форматах:

Міні-групи. Учень отримує 12 годин репетиторства на місяць. Всі заняття тривають по 90 хвилин 2 рази на тиждень в онлайн/офлайн форматі й групах до 5 осіб. Ціна: 250 грн/заняття.

Індивідуальні заняття. Учень отримує 8 годин репетиторства на місяць. Всі заняття тривають по 60 хвилин 2 рази на тиждень в онлайн/офлайн форматі. Ціна: 400 грн/заняття.

Репетитори перевіряють домашні завдання та роблять контроль засвоєння тем. Учням доступна е-дошка з вправами для відпрацювання матеріалу.

Більше інформації за посиланням: https://lessons.education/

Репетиторський центр "Easy School"

Репетиторська школа дозволяє покращити знання з таких дисциплін як: англійська, українська, польська та німецька мови, математика, фізика, історія та хімія. Заняття проводяться як для дітей та і дорослих. Можна придбати пакет на 6, 12, 20 чи 50 занять. Після пробного безкоштовного заняття для кожного студента складають індивідуальний графік під цілі. Кожен урок триває 60 хвилин, а періодичність в придбаному пакеті можна визначити самостійно.

Більше інформації за посиланням: https://easyschool.com.ua/

Дистанційна школа “Оптіма”

Заклад, який пропонує онлайн-навчання, екстернат, а також тьюторський супровід. Тьюторський супровід – це відносно нова форма, що покриває менторську та репетиторські функції. Учень отримує повну підтримку, адже наставник формує план розвитку, орієнтуючись на знання, вподобання та допомагає визначити потенціал дитини.

В доступі 3 пакети для роботи з учнями 1-11 класів, які дозволять поглибити знання з різних дисциплін. Також заклад дозволяє покращити навички з англійської мови й математики, підготуватись до ДПА чи ЗНО.

Більше інформації за посиланням: https://optima.school/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЛІЦЕЙ #ПЕРСПЕКТИВИ #БРОВАРИ #НАВЧАННЯ
Оголошення
live comments feed...