• Головна
  • Який обігрівач найекономічніший
Новини компаній
13:00, 25 листопада 2022 р.

Який обігрівач найекономічніший

Новини компаній

Температура повітря у приміщенні — параметр, який безпосередньо впливає на самопочуття та працездатність. Щоб захиститися від застуди та зберегти бадьорість духу, важливо спати, відпочивати та працювати у теплі. У разі низької ефективності або відсутності центрального опалення використовується обігрівач — прилад, який допоможе підтримувати оптимальний мікроклімат. Сьогодні є можливість купити кліматичну техніку для дому або електрообігрівач різної потужності, від якої залежить рівень енергоспоживання. Тому перед покупкою потрібно звернути увагу на те, скільки електроенергії споживатиме прилад. У статті ви дізнаєтеся про види обігрівачів і про те, які з них вважаються найекономічнішими.

Який обігрівач найекономічніший, фото-1

Різновиди обігрівачів

Для обігріву житлових та комерційних приміщень використовують різні види обігрівачів. Найпопулярніші з них:

  1. Інфрачервоні. Перевага моделі в тому, що вона замість повітря нагріває керамічну або іншу панель, яка набагато довше випромінює тепло. При цьому прилад споживає до 0,5 кВт енергії.
  2. Парокрапельні. Пристрій спочатку поглинає холодне повітря, зігріває його за допомогою гарячої води в паровій батареї, а потім виділяє тепло. Середня витрата енергії становить 0,75 кВт.
  3. Інверторні. Прилад нагріває повітря за допомогою холодоагенту, споживаючи при цьому до 0,6 кВт енергії. Недолік у тому, що він ефективний за температури навколишнього середовища не нижче -15 градусів.

Виходячи з цього, можна зробити висновок, що найбільш економічним є інфрачервоний обігрівач — прилад, який можна використовувати як основне та додаткове джерело тепла (при низькій ефективності центрального опалення). Кліматична компанія «Ліка-Комфорт» встановлює моделі з керамічною панеллю, яка після відключення ще цілу годину виділяє тепло. Їх можна порівняти з каменем, що протягом дня нагрівається на сонці, а потім ще довго залишається теплим.

Інфрачервоні електрообігрівачі також оснащуються терморегулятором, який відключає прилад при досягненні потрібної температури повітря або включає його, якщо в приміщенні стає холодніше.

Який обігрівач найекономічніший, фото-2

Рекомендації щодо вибору економічного обігрівача

Під час покупки обігрівача спочатку потрібно звернути увагу на потужність. Якщо ви знаєте, скільки приблизно годин на день працюватиме прилад, то зможете розрахувати, скільки енергії він споживатиме на місяць. Для цього помножте кількість робочих годин на потужність (кВт/год) та 31. Результат помножте на вартість електроенергії за 1 кВт/год — цю суму доведеться платити за електрику щомісяця.

Щоб вибрати економічний обігрівач, також зверніть увагу на:

  • продуктивність (що вона вища, тим нижче енергоспоживання);
  • площу, що обслуговується (чим більше приміщення, тим потужнішим повинен бути електрообігрівач);
  • наявність терморегулятора — датчика, який при досягненні необхідної температури повітря вимикає прилад, заощаджуючи електроенергію.

Тепер про ціну. Не завжди висока ціна дорівнює високій продуктивності або економічності. У середньому ціновому сегменті представлений великий вибір приладів, які навіть при обмеженому наборі функцій виробляють достатньо тепла та споживають оптимальну кількість електроенергії.

Якщо ви не впевнені в тому, що зможете самостійно підібрати економічний обігрівач, зверніться до консультантів інженерної компанії «Ліка-Комфорт». Вони мають знання та досвід, які допоможуть не тільки знайти прилад потрібної потужності, але також встановити й запустити його в роботу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...