• Головна
  • Ти – не один: Благодійний фонд Андрія Шабанова про співпрацю з Новою поштою
Новини компаній
17:00, 17 листопада 2022 р.

Ти – не один: Благодійний фонд Андрія Шабанова про співпрацю з Новою поштою

Новини компаній

Ще вісім місяців тому – на початку повномасштабного вторгнення – Благодійний фонд Андрія Шабанова “Ти не один” займався суто медикаментами від хвороб щитоподібної залози та цукрового діабету. Подібні ліки на той момент були на вагу золота. Нині ж волонтери значно розширили межі своєї діяльності. Вони складають імпровізовані аптечки з найнеобхіднішими ліками для людей на окупованих територіях.

Про те, як трансформувався фонд за місяці війни та як почав співпрацю з Новою поштою, йдеться у сюжеті телеканалу СТБ

За словами Андрія Шабанова, все почалося з Києва. У столиці доставкою медикаментів займалися кур’єри-волонтери фонду. Але з часом Андрію в месенджери почали надходити запити від мешканців інших регіонів. Єдина проблема, що не давала змогу забезпечити такі відправки — логістика. Відправляти посилки коштом фонду було неможливо, адже фінансів просто не було.

Рішення знайшлося просто. “Ти не один” почав співпрацю з Новою поштою у межах гуманітарного напряму компанії. Таким чином гуманітарні вантажі фонду тепер їдуть до людей по всій країні, а доставку сплачує Нова пошта.

Ти – не один: Благодійний фонд Андрія Шабанова про співпрацю з Новою поштою, фото-1

Аптечки з найнеобхіднішими ліками від БФ Андрія Шабанова

Андрій Григоров — керівник гуманітарного напряму Нової пошти, розповідає: будь-який благодійний фонд чи волонтерська організація можуть відправляти свої вантажі за рахунок компанії. Для цього необхідно заповнити заявку на сайті та додати документи про неприбутковість організації. Останнє – найголовніша умова.

Вашу заявку розглянуть упродовж трьох робочих днів і, якщо все гаразд з документами, відразу нададуть бали. Їх можна витратити у відділеннях для розрахунку за доставку. Наприкінці кожного місяця потрібно надати звіт по використаним балам та отримати нові.

Ти – не один: Благодійний фонд Андрія Шабанова про співпрацю з Новою поштою, фото-2

Андрій Григоров — керівник гуманітарного напряму Нової пошти

Перевозити гуманітарні вантажі за рахунок Нової пошти можна як на постійній основі, так і разово. Аби скористатися другим варіантом співпраці, треба написати заяву у довільній формі у будь-якому відділені. Тут також необхідно аргументувати неприбутковість організації. І вже за добу компанія надасть разовий код для перевезення вантажу коштом Нової пошти.

У компанії також розповідають: доставляти медикаменти, гуманітарні набори, продукти довелося навіть в гарячі точки та на окуповані території, адже українці не можуть поставити життя на паузу і чекають на таку необхідну допомогу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...