
07:55, 9 листопада 2022 р.
У Київській області зафіксували спад захворюваності на Covid-19

Протягом минулого тижня, з 31 жовтня до 6 листопада, на Київщині було зареєстровано 374 підтверджених випадки коронавірусної хвороби.
Наразі в медичних закладах Київської області на лікуванні із гострою респіраторною хворобою COVID-19 перебувають 137 пацієнтів та 29 – із підозрою на коронавірус. Це на 25 хворих менше, ніж попереднього тижня.
Зазначається, що від початку пандемії у столичному регіоні зареєстровано 259 038 підтверджених випадків захворювання на коронавірус. Тоді, як одужало від хвороби 249 788 осіб. Це 96,4% від загальної кількості захворілих.
Фахівці департаменту нагадують, що найдієвішим захистом від тяжкого перебігу коронавірусної хвороби є вакцинація.
За останній тиждень всього щеплено 4 749 осіб. Від початку вакцинальної кампанії в регіоні здійснено 1 861 912 щеплень. За кількістю щеплень Київщина посідає ІІІ місце серед інших областей України.
Отримати щеплення можна в одному з 25 центрів масової вакцинації або 182 пунктів щеплень. Крім того, в регіоні також працюють 19 мобільних бригад, повідомляє пресслужба КОВА.
Читайте також:
МОЗ: Від сьогодні в Україні запрацює е-рецепт на наркотичні лікарські засоби
Українці зможуть оформляти водійські посвідчення та техпаспорт без пластику
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:00
18 червня
Сучасна сантехніка для комфорту та стилю у ванній кімнаті від компанії ПП "Акватерм Україна"
Новини компаній
12:29
17 червня
Житлові програми для військових, ветеранів та ВПО: які можливості доступні у 2026 році.
Новини компаній
13:00
16 червня
17:17
14 червня
Оголошення
18:21, 20 червня
18:21, 20 червня
18:21, 20 червня
18:21, 20 червня
18:21, 20 червня