• Головна
  • Боксери з Броварів вибороли на змаганнях у Туреччині два «срібла» та одну бронзову медаль
17:48, 3 жовтня 2022 р.

Тиждень тому, з 21 по 30 жовтня, у турецькому місті Самсун, пройшли змагання з Кубку світу з єдиноборств серед студентів.

У змаганнях брали участьблизько 1200 студентів із 50 країн світу, які представляли 344 університети.

У програму змагань увійшло шість видів спорту: бокс, карате, таїландський бокс Муей-тай, боротьба самбо, боротьба вільна та греко-римська, ушу.

Нашу збірну команду представляли 110 студентів із 50 університетів України. Представники Броварів прийняли участь у змаганнях з ушу та боксу.

Про успіхи броварських майстрів ушу ми вже повідомляли.

Проте, у складі збірної України виступало й три представника Броварської школи боксу:

- 57 кг. Алі Дагли, (тренер Ігор Цвітненко), випускник педагогічного університету ім. Г. Сковороди в Переяславі;

- 80 кг. Іван Папакін, (тренер ЗТУ Олександр Поліщук), випускник університету Григорія Сковороди в Переяславі;

- 92+ Дмитро Ловчинський, (тренер ЗТУ Олександр Поліщук), випускник державного педагогічного університету імені Г. Сковороди.

Всі броварські хлопці повертаються додому із медалями, повідомляє Броварська міська рада.

Вихованець Ігоря Цвітненка Алі Дагли став бронзовим призером, поступившись в ½ фіналу рішенням суддів представнику Ірландії.

Іван Папакін і Дмитро Ловчинський вийшли до фіналу де, на жаль, поступилися боксерам із Киргизстану та Туреччини.

Таким чином в доробку представників Броварської школи боксу три нагороди: два «срібла» - Іван Папакін та Дмитро Ловчинський і «бронза» - Алі Дагли.

Оформити тимчасовий дозвіл на виїзд дитини за кордон можна буде у «Дії»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію