• Головна
  • Автополив в Борисполі - від компанії "Лінія поливу"
15:49, 1 серпня 2022 р.

Автополив в Борисполі - від компанії "Лінія поливу"

Автополив від компанії "Лінії поливу" - Це комплекс технічних засобів для забезпечення рівномірного періодичного зволоження території без безпосередньої участі людини. Оптимізує витрату води та одночасно підвищує якість зволоження, сприяючи кращому зростанню рослин.

Автополив в Борисполі - від компанії "Лінія поливу", фото-1

Автоматичний полив – найефективніше рішення для власників заміських будинків з довколишніми ландшафтними зонами, садами або клумбами. Автополив виконає всі роботи за Вас і стане для вашої ділянки гарантією гарного, доглянутого та здорового вигляду. Той, хто хоч раз мав змогу оцінити ефективність такого поливу на особистому досвіді, більше ніколи не повернеться до поливу, виконаного у «ручному» режимі. Автоматизація процесу зробила полив для людини невід'ємним інструментом, без застосування якого дуже складно досягти рівномірного зрошення та ідеального вигляду всієї ландшафтної композиції.

Автополив в Борисполі - від компанії "Лінія поливу", фото-2

Полив - обов'язкова умова, якісного виконання якого потребують рослини і газон на протязі всього свого життєвого циклу. Автополив став сучасною альтернативою шлангам і лійкам, які суттєво поступаються у зручності використання.

Автополив в Борисполі - від компанії "Лінія поливу", фото-3

Компанія Лінія Полива пропонує ідеальні рішення для поливу – обладнання, яке гарантує економію засобів та якісний догляд за газоном та рослинами.

Як влаштовано автополив?

Автоматичний полив є комплексом обладнання, спеціалізоване призначення якого – рівномірне розподілення оптимальної кількості води рослинам на заданій земельній ділянці за певним графіком, що не потребує вашої особистої присутності. До складу системи входять: трубопроводи, поливальні головки, електромагнітні клапани, компресійні з'єднання труб, гідранти, кабель, пульт керування, погодні датчики, насоси. Автоматичний полив Хантер монтується під землею, а керування здійснюється автоматично. Залежно від особливостей конкретної земельної ділянки, виду рослин та вимог клієнта визначається функціонал системи.

Розумний полив від компанії «Лінії поливу»

Автономний режим роботи. Вам не потрібно постійно перебувати на місці для того, щоб полити свій газон. Автоматичний полив газону Hunter все зробить за Вас у встановлений час.

Рівномірність поливу. Газон поливається рівномірно і правильно, що дозволяє йому виглядати здоровим та красивим довгий час.

Простий монтаж. Фахівці «Лінії поливу» встановлять хантер полив на ділянці в мінімальні терміни, а також нададуть послугу сервісного обслуговування.

Економічність. Налаштована подача води в конкретний час не тільки заощаджує кошти, час, енергоресурси та воду, а й ваші сили.

Автополив в Борисполі - від компанії "Лінія поливу", фото-4

Компанія «Лінія поливу» працює у своїй сфері багато років і за цей час ми напрацювали достатній досвід для якісного виконання всіх етапів робіт із встановлення та запуску автоматичного поливу. Замовляючи комплексні послуги з облаштування автополиву у нас, Ви гарантовано отримуєте якісне обладнання, професійний монтаж та надійний сервіс.

Звертайтеся за номерами: (096)223-67-36, (066)200-89-19

Пошта - [email protected]

 Наш сайт.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#автополив #бориспіль
Оголошення
live comments feed...