• Головна
  • Кріплення Ізофікс: переваги та особливості установки
Новини компаній
18:30, 29 вересня 2022 р.

Кріплення Ізофікс: переваги та особливості установки

Новини компаній

При виборі дитячого автокрісла важлива роль приділяється способу кріплення, від якого залежить надійність установки всієї конструкції. Найбільш практичне, зручне та безпечне — конструкція Isofix, яку пропонують багато виробників. Розглянемо особливості кріплення та правила встановлення автокрісла для поїздок з малюком.

Кріплення Ізофікс: переваги та особливості установки, фото-1

Що таке система Isofix

Isofix відноситься до жорстких типів фіксації та вважається міжнародним стандартом при виробництві дитячих автокрісел. Складається із двох кронштейнів, розташованих у основі дитячого крісла. Вони з'єднуються зі скобами, що знаходяться між спинкою та сидінням в авто. Моделі з таким типом кріплень підходять тим машинам, в яких передбачені спеціальні пристрої, що фіксують. Тому, якщо ви вибираєте дитячі автокрісла в Києві, спочатку потрібно знайти в салоні елементи Isofix, якщо їх немає, варто розглянути варіанти зі стандартним типом кріплення.

Переваги кріплень Ізофікс

  • У порівнянні з іншими способами фіксації Isofix відрізняється такими перевагами:
  • Просте та швидке кріплення. Потрібно кілька секунд, щоб зафіксувати конструкцію в салоні.
  • Низька ймовірність неправильної фіксації. Дитячі крісла зі стандартним кріпленням часто встановлюються помилково, тоді як Isofix їх повністю виключає.
  • Захист дитини під час руху. Вважається найбезпечнішим варіантом для транспортування, що підтверджують численні перевірки.
  • Завдяки надійній фіксації конструкція залишається на місці всю поїздку, тоді як ремені можуть слабшати під час руху.

В яких кріслах використовується

Системою Isofix оснащені такі автокрісла:

  • Група 0+. Призначені для дітей від народження до 13 кг. Кронштейни оснащені не саме крісло, а база для переносної люльки. Одним натисканням можна надійно закріпити конструкцію, не розбудивши дитину.
  • Група 1. Фіксуючі кронштейни передбачені на підставі автокрісла. Деякі моделі також використовуються разом із базою.

Кріплення Ізофікс також застосовуються у комбінованих кріслах (0+/1). Такі моделі можна ставити по ходу чи проти руху, для цього у конструкції передбачена поворотна чаша.

Як встановити автокрісло в салоні

Установка конструкцій із системою Ізофікс проста та швидка. Для закріплення крісла із вбудованою системою Isofix потрібно спочатку знайти скоби на задньому сидінні. Зніміть з них заглушки та з'єднайте з кронштейнами до клацання. Ремінь потрібно перекинути через сидіння та пристебнути до петлі, що знаходиться на звороті.

Якщо модель оснащена базою, її потрібно поставити на сидіння, знайти кріплення в основі та зафіксувати їх на автомобільних скобах. Люлька ставиться на базу проти руху і фіксується до клацання. На правильність встановлення вкаже зелений індикатор.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Купити ізофікс
Оголошення
live comments feed...