• Головна
  • Як користуватися електронними сигаретами?
Новини компаній
09:06, 28 вересня 2022 р.

Як користуватися електронними сигаретами?

Новини компаній

Важливо не лише вибрати курилки, а й мати можливість використовувати її правильно. Кожна электронка одноразовая містить докладні інструкції, які пояснюють, як зібрати, як перезарядити електронну сигарету, як її доглядати, щоб вона прослужила тривалий час без будь-яких проблем. Якщо ви новачок в парінні, взагалі не потрібно боятися використання пристрою, адже у цьому немає нічого складного. Можна порівняти девайс з іншою електронікою, яка сьогодні доступна на ринку у великій кількості. Крім того, якщо використовуватимете його щодня, обов'язково швидко звикнете до нього, і через кілька тижнів електронне куріння зовсім не здаватиметься дивним.

Зарядити багаторазовий вейп — це найголовніше

Як і іншу електроніку, сигарети також необхідно заряджати. Вони оснащене власною батареєю і від того, як часто ви парите, залежить періодичність заряду. Місткість акумулятора також впливає на час автономної роботи, який слід уважніше вивчити при покупці. Вибір досить потужної моделі дуже важливий для кожного курця, адже заряджати сигарету щодня точно не хочеться. Додатково повинна бути можливість запитати сігу за допомогою адаптера, наприклад, від ноутбука або від прикурювача автомобіля.

Як користуватися електронними сигаретами?, фото-1

У більшості моделей є діод, який під час заряджання загоряється і змінює колір. Завжди заряджайте девайс у безпечному місці та в ідеалі ніколи не залишайте електронну сигарету без нагляду в мережі. Використовуйте лише зарядні пристрої з мінімальним ризиком виходу з ладу. За необхідності вивчіть методи перезаряджання одноразових електронних сигарет, але будьте готові до того, що це нелегко. Взагалі маніпуляції заборонено проводити виробниками.

Поміняти та почистити кліромайзер — обов'язковий крок

Неважливо, який тип атомайзера або кліромайзера у вашої курилки, для кожної моделі необхідно згодом змінювати цю деталь (деякі моделі дозволяють замінити тільки нагрівальну головку, що заощаджує гроші). Термін служби залежить від зносу (зменшується, коли кліромайзер все ще занурений у рідину) і від типу рідини, що використовується (вона повинна бути фірмовою і гарної якості). Обов'язково не затягуйте «порожню» сигу, оскільки це може призвести до дуже швидкого зношування кліромайзера та необхідності його заміни. Старі типи розпилювачів можуть перегріватися, тому ми рекомендуємо вдихати повільно.

Як користуватися електронними сигаретами?, фото-2

Як курити електронну сигарету, заміняючи рідину?

Жижку в електронній сигареті необхідно регулярно доливати. Картридж можна легко висунути, вийняти з нього заглушку та капнути рідину. Навіть якщо важко відкрити, ніколи не використовуйте гострі предмети. Крім того, не наповнюйте його до країв. Це необхідно, щоб у картриджі залишилася невелика бульбашка повітря. Обов'язково змінюйте його іноді і регулярно мийте теплою водою. Тримайте всю електронну сигарету у чистоті. Ідеальний помічник у справі — практичний кейс, в якому її зручно зберігати та бути впевненим, що на неї не потрапить бруд. Зарядка електронного вейпу жижкою має відбуватися своєчасно, щоб якомога довше користуватися ним та забезпечити себе задоволенням в будь-який момент.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...