• Головна
  • Як зрозуміти, що час міняти картридж в POD системі
Новини компаній
13:00, 13 вересня 2022 р.

Як зрозуміти, що час міняти картридж в POD системі

Новини компаній
Як зрозуміти, що час міняти картридж в POD системі, фото-1

Любителі паріння знають, що pod системи діляться на два види - одноразові та багаторазові пристрої. З одноразками все зрозуміло — їхня головна перевага полягає у простоті використання без найменших «проблем». Не треба боятися, що акумулятор розрядиться, а зарядного пристрою немає під рукою. Не потрібно поповнювати запас рідини для паріння. Достатньо носити із собою в кишені, барсетці чи жіночій сумочці запасну одноразку. Ресурс старої вичерпано - дістав нову і париш собі на здоров'я. Важливо лише не забувати здавати відпрацьовані девайси на утилізацію подібно до звичайних батарейок.

З багаторазовими подами ситуація інша - ресурс картриджа для ПОД-системи необхідно періодично поповнювати, а акумулятор заряджати. Добре це чи погано? Питання риторичне. Все залежить від особистих уподобань любителя паріння. Якщо говорити про багаторазові pod системи закритого типу, то в них потрібно лише поміняти старий картридж на новий. Це не займає більше десятка секунд часу, так що вічно зайнятим парильникам таке рішення буде дуже доречним. А ось відкриті системи вимагають до себе більше уваги – необхідно самому вливати нову жижу в бак, а також періодично міняти випарник. Головний плюс відритого поду перед закритим та одноразкою – набагато більший вибір смаків. Більш того, можна приготувати рідину за власним рецептом та отримати унікальний аромат.

Але навіть багаторазові картриджі практично не вічні. Давайте з'ясуємо, коли потрібно змінювати такий компонент под системи.

Як навчитися розуміти, що час картридж замінити

Як зрозуміти, що час міняти картридж в POD системі, фото-2

З одноразками все зрозуміло - там перед завершенням ресурсу пристрою починає призовно підморгувати світлодіод, найчастіше червоним. Закриті pod системи, як правило, оснащуються картриджами з прозорими стінками, так що побачити рівень жижі в баку не складно. А як дізнатися, що перезаправний картридж потребує заміни?

Існує кілька перевірених на практиці симптомів, що свідчать про необхідність прийдешньої заміни картриджа:

  • Поява відчуття гіркоти у роті. Іноді в такій ситуації вирішити проблему можна простою заміною випарника, проте при тривалому терміні експлуатації картриджа цього може бути недостатньо. Постійний «гарик» найчастіше є наслідком скупчення коксу на спіралі та нерівномірності її нагрівання, що в результаті призводить до перегріву та зниження тяги. Тож не слід забувати чистити резервуар після кожних 6000 затяжок і вчасно міняти випарник.
  • Погіршення смакових відчуттів, насиченість і правильність передачі ароматів сильно змінилися не на краще.
  • Зниження кількості пари, що виділяється.
  • Повільніше вгамування почуття нікотинового голоду.
  • У процесі паріння в горлі починає першити.

Важливо пам'ятати, що такі симптоми повинні проявлятися при повністю заповненому картриджі. Якщо рідини для паріння в резервуарі недостатньо, подібні явища часто усуваються за допомогою поповнення жижі. У такому разі картридж ще необов'язково змінювати на новий.

Термін експлуатації картриджа залежить від обставин

Не можна точно сказати, що картридж потрібно обов'язково міняти через якийсь конкретний термін. Багато залежить від інтенсивності експлуатації под системи, манери паріння і навіть виду жижі. Наприклад, рідини на сольовому нікотині з фруктово-ягідними смаковими добавками не так швидко забруднюють картридж, порівняно з тютюновими ароматами. Спіраль зношується швидше, якщо здебільшого використовується жижа темних відтінків. Важливо вчасно замінити картридж, оскільки експлуатація пода з несправним компонентом може вивести з ладу всю систему.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...