• Головна
  • Як зрозуміти, що час обрати іншу школу?
15:07, 25 серпня 2022 р.

Як зрозуміти, що час обрати іншу школу?

Як зрозуміти, що час обрати іншу школу?

Дитина приходить сумною після занять? Успішність падає з кожним роком? Не може знайти спільної мови з вчителями та з іншими дітьми? Можливо, справа не в дитині чи її батьках, а в самій школі?

Сьогодні ми вирішили розповісти читачам, коли варто змінити освітній заклад свого чада. Та чому це потрібно робити легко і не задумуючись!

Коли починати шукати іншу школу для дитини?

1. Низька успішність учня. Це найперший та найважливіший критерій. Від успішності школяра залежить багато: його подальша кар’єра, життя та успіх в цілому. Тому, якщо дитина постійно «приносить» додому погані оцінки, варто задуматись. Та пошукати іншу школу, де до дитини буде знайдено персональний підхід.

2. Відсутність мотивації у дитини. Дитина вчить уроки, слухається вас у всьому, але чогось не вистачає? Якщо немає мотивацій, немає конкретних результатів. А значить дитина не розвивається, а просто гає свій безцінний час. Мотивувати дітей можуть не тільки батьки. З цією роллю гарно справляються досвідчені вчителі. Вони навіть на своєму прикладі показують, чого можна досягти у житті. А ще доводять, що частина життєвого успіху починається саме із школи. Більше про дитячу мотивацію, за посиланням.

3. Погані вчителі. Компетентність та досвідченість педагогів – це болюча тема для багатьох шкіл. При нехватці кадрів у закладі, вашу дитину можуть навчати навіть вчителі, без вищої освіти за профільним предметом. Але це півбіди. Набагато гірше, коли педагог не знає, як знайти підхід до дитини. Та показує аморальний спосіб життя. Тоді батькам краще відразу змінити навчальний заклад.

4. Нездорове спілкування між учнями. В загальноосвітніх школах вчаться діти з різних верств населення. Це середній, нижчий та високий клас суспільства. І нажаль, в деяких школах, батьки дозволяють своїм дітям принижувати честь інших. Боляче визнавати, але таке відношення можна побачити і в 2022 році. Якщо ви не хочете, щоб дитину принижували через положення її батьків, переведіть учня в приватну школу або ту, де таких проблем немає.

5. Буллінг. У вас особливе чадо? Або складний підліток з важким характером? Буллінг не потребує особливих причин на цькування. На жаль, жорстокість у дітей виникає через будь-яку причину. Якщо ви намагались зупинити знущання, але у вас нічого не вийшло, задумайтесь. Можливо, справа зовсім не в батьках та дитині.

6. Якість навчання не дорівнює її вартості. Часто приватні школи беруть великі кошти за «навчання учня». Вони обіцяють гарні результати за короткий час, відмінні оцінки. Але педагоги пропускають заняття, домашні завдання відстають від програми. При розмові з дитиною стає ясно, що вона нічого не знає зі шкільної програми. Тоді рішення очевидне: змініть заклад. Висока ціна не завжди говорить про гідну якість освіти. Як правило, маємо «гарну обгортку» за велику ціну, а якість навчання під великим питанням.

Ліцей «Перспективи» у Броварах. Чому варто обрати саме цей заклад?

Як ми вже сказали, висока ціна за освіту, не означає її гарну якість. Але в Україні можна знайти приватні школи, які дадуть новий рівень знань вашій дитині і дійсно будуть навчати, серед таких закладів і ліцей «Перспективи» у Броварах. Це єдина приватна школа, яка має більш ніж 50 відгуків від батьків, з позначкою 5 балів.

Як зрозуміти, що час обрати іншу школу?, фото-1

Чому ми вирішили розповісти саме про цей заклад? Тут усе на високому рівні: викладачі, формат викладання та ставка на розвиток дитини.

Переваги ліцею:

  • Доступна вартість від 9 000 грн./міс.
  • Один вчитель викладає лише один предмет.
  • Педагоги працюють за системою «вчитель-репетитор».
  • Новий, сучасний підхід до навчання учнів.
  • Міні-класи до 10 учнів (зараз це надважливо – діти мають прогалини в знаннях, і їх потрібно закривати; міні-класи підходять для цього, якнайкраще).

Тому, якщо маєте думки про зміну школи, рекомендуємо розглянути ліцей «Перспективи». Особливо актуально, для жителів Лісового кварталу та прилеглих районів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ШКОЛА #ОСВІТА #БРОВАРИ #ЛІЦЕЙ #ПЕРСПЕКТИВИ
Оголошення
live comments feed...