• Головна
  • Переїзд в інше місто. Що зробити, щоб дитина швидко адаптувалась?
15:51, 18 серпня 2022 р.

Переїзд в інше місто. Що зробити, щоб дитина швидко адаптувалась?

Переїзд в інше місто. Що зробити, щоб дитина швидко адаптувалась?

Останні події змусили багатьох українців шукати собі нову домівку. Багато українських сімей поїхали за кордон. Цілі родини були змушені переїхати в іншу область, місто, багато переїхало до Броварів.

В цьому вихорі подій ми часто забуваємо про реакцію дітей. Як вони сприймуть переїзд в інше місто? Як діти знайдуть собі нових друзів? Чи забудуть стару домівку, школу?

Сьогодні викладачі ліцею «Перспективи» поділяться з читачами дієвими порадами. Вони допоможуть батькам попередити стрес у дитини. Та ще ми розкажемо, чому ліцей «Перспективи» у Броварах – це чудова знахідка для вас.

Переїзд в інше місто. Що зробити, щоб дитина швидко адаптувалась?, фото-1

Швидка адаптація дитини в іншому місті. Що потрібно зробити батькам?

1. Робіть все у формі гри. Якщо чадо ще не навчається в школі, то така форма обов’язкова. Не кажіть дитині, що у родини немає іншого виходу. Краще готуйтесь до переїзду у формі гри, де кращого учасника чекає нагорода.

2. Дайте право вибору дитині. Не тільки дорослим, але і дітям потрібен певний час для адаптації. Комусь вистачає 3 місяці, іншим потрібен 1 рік чи навіть 2. Дозвольте дитині також впливати на сімейні процеси. Наприклад, порадьтесь щодо нової школи. Нехай учень зайде в приміщення, поспілкується з вчителями. І сам вирішить, де йому вчитися. Оберіть для цього 2 – 3 підходящих варіанти.

3. Не розлучайте дітей з домашніми улюбленцями. Песик чи кішка можуть поїхати з вами у нове місто. Це не так важко, як здається. А чаду буде спокійніше зі старим улюбленцем на новому місті.

4. Виберіть заклад з гарним психологом. Якщо у новій школі вже буде працювати досвідчений психолог, це позбавить вас від зайвих клопотів. Вам не потрібно буде шукати спеціаліста самостійно. Дитина буде постійно під наглядом, а ви будете спокійні.

В місті Бровари знаходиться гарний освітній заклад – приватний ліцей «Перспективи». В штаті ліцею працюють досвідчені психологи та викладачі. Вони легко знаходять спільну мову з різними дітьми.

Штатний психолог ліцею зможе поспілкуватись з учнем. А батькам підкаже вирішення проблеми. Окрім того, викладачі «Перспектив» допоможуть знайти дитині нових друзів та знайомих. Приходьте та самі побачите!

Переїзд в інше місто. Що зробити, щоб дитина швидко адаптувалась?, фото-2

Що робити, коли стрес вже виник?

Звичайно, батькам краще звернутись одразу за допомогою до спеціалістів. Вони підкажуть не лише вирішення проблеми, а і подальші шляхи для її попередження. Але якщо немає такої можливості, ви можете виконати з дитиною кілька наступних вправ:

  • Викличте «гормон щастя». Під час співу виділяється ендорфін. Саме він відповідає за радісні емоції. Засівайте разом улюблених пісень, включіть караоке.
  • «Водна терапія». Запропонуйте склянку прохолодної води, і спокійно посидьте разом. Після невеликої паузи ви зможете спокійно поговорити.
  • «Малювання для дошкільнят». Якщо бачите, що чадо дуже нервує, запропонуйте їй малювання. Це гарний спосіб відволікти увагу та розслабитись.
  • «Активний відпочинок». Сходіть на природу, побігайте, дозвольте покидатись подушками. Фізичні рухи швидше допоможуть позбавитись від стресу.

Все буде Україна! Гарного та продуктивного дня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ОСВІТА #БРОВАРИ #ЛІЦЕЙ #ПЕРСПЕКТИВИ #ШВИДКА #АДАПТАЦІЯ #ДІТЕЙ
Оголошення
live comments feed...