• Головна
 • Як вибрати оптимальний УЗД апарат
Новини компаній
12:00, 16 серпня 2022 р.

Як вибрати оптимальний УЗД апарат

Новини компаній

Вибір УЗД апарату повинен починатися з переліку важливих для вас характеристик, якості та ціни. Ми маємо настільки широкий асортимент, що частіше медичний персонал може розгубитися при підборі правильної ультразвукової техніки для потреб лікарні. Щоб купити узд аппарат, потрібно відштовхуватися від ряду параметрів і характеристик.

Які області медицини застосовують УЗ-діагностику

УЗД апарат потрібно підбирати згідно вашої спеціалізації, а також потреб кожного пацієнта, які звертаються до вас у лікарню чи приватну клініку:

 • Акушерство та гінекологія.
 • Багатофункціональний апарат.
 • Дослідження судин та серця.

Всі типи ультразвукової техніки будуть відрізнятися продуктивністю чітко по вашій галузі. Розповсюдженим варіантом є багатофункціональна система, яка здатна охоплювати максимальну кількість потреб медицини в діагностиці.

Спосіб використання УЗД

По способу використання УЗД системи необхідно розділити на:

 • Переносний, який за своїм функціоналом не відрізняється від стаціонарної системи. Такі апарат ви зможете використати для обстеження нетранспортабельного хворого і навіть поза лікувально-профілактичних закладах. Портативні малогабаритні апарати мають високий рівень продуктивності, що надає можливість отримання якісного зображення високої роздільної здатності. Є такий тип апаратів, який дозволяє отримувати зображення в кольорі, що може значно підвищити якість обстеження.
 • Стаціонарний, що встановлюється в одному конкретному місці, має велику вагу і потрібен спеціаліст, який буде налаштовувати та виставляти систему. Якщо потрібно таку ультразвукову техніку перемістити з одного кабінету в інший, застосовується спеціальна станина, оснащена коліщатками.

Основні характеристики для вибору УЗД системи

Якщо ви тільки починаєте обирати серед багатої кількості систем, які відрізняються брендом, вартістю, способом виконання, необхідно перш за все розглядати по наступних характеристиках:

 • Окрема ціна необхідних датчиків, що можна придбати для цього апарату.
 • Сервісне гарантійне обслуговування, наявність у виробника часто змінних комплектуючих.
 • Запитати у лікарів, скільки датчиків потрібно буде підключати до системи одночасно.
 • Роздільна здатність і діагональ екрану.
 • Можливість додаткового комплектування, що розширить спектр дій ультразвукового апарату.

Слід звернути увагу, що якщо УЗД апарат купується для невеликої приватної клініки, де застосовується мала кількість досліджень і датчиків, ми пропонуємо вибирати серед монофункціональних апаратів, які мають значно нижчу ціну.

Деталі, які слід враховувати до придбання

Ми вже сказали про те, що слід вибирати ультразвукову техніку спираючись на тип досліджень, що будуть проводитися. Наведемо приклад, якщо ви проводите скринінгове дослідження, можна вибирати із середнього класу, який повністю задовольнить таку потребу. Якщо ви в майбутньому плануєте розшири кількість і тип дослідів, потрібно дізнатися у менеджерів, чи можливі для цієї моделі модернізації, що дасть змогу наростити можливості. Також врахуйте, чи достатній рівень фахівця, який буде працювати з такою системою. Потрібно розуміти, що при недостатній кваліфікації діагноста експертний клас ультразвукового апарату буде надважким для нього. Також уточніть у консультанта, перелік яких режимів роботи буде доступним. Сьогодні більше намагаються підбирати кольорові варіанти ультразвукових апаратів, тому що ви зможете виконувати дослідження у кожній області медицини без обмежень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...