• Головна
  • Що потрібно знати про оренду автомобілю, щоб уникнути неприємностей?
Новини компаній
12:00, 22 серпня 2022 р.

Що потрібно знати про оренду автомобілю, щоб уникнути неприємностей?

Новини компаній

З кожним роком все більше розвивається такий сервіс, як прокат авто https://luxrental.com.ua/uk/. Українці відзначають зручність та ті переваги, які пропонує дана послуга. Зокрема – це повна свобода пересування, можливість не залежати від громадського транспорту та таксі. Що ж стосується витрат, то вони набагато менші, ніж прийнято вважати.

Аби впевнитись, чому оренда автівки більш вигідна, слід просто порівняти ціни. Так, таксі здається дешевшим, але це лише на перший погляд. Одна поїздка на відносно недалеку відстань сьогодні обійдеться приблизно у 150-250 грн, в залежності від різних чинників. Вартість прокату складає від 1000 грн, але треба зауважити, що мова йде про добове володіння машиною. Тобто, можна здійснити і 10, і 20 поїздок. Та до того ж, не чекати на подачу машини.

Ну а порівнювати оренду автівки та громадський транспорт взагалі не має сенсу, адже рівень комфорту та витрати часу зовсім різні.

Що потрібно знати про оренду автомобілю, щоб уникнути неприємностей?, фото-1

На що звертати увагу під час вибору авто?

Проте, слід потурбуватись про певні міри безпеки. Перш за все – приділити увагу огляду авто. Якщо на кузові присутні дрібні дефекти, то варто їх зафіксувати до підписання договору. Це не означає, що компанія намагатиметься звинуватити орендаря у псуванні машини. Просто менеджери працюють позмінно. Той менеджер, який буде приймати транспортний засіб, може не знати, що на крилі вже була подряпина, і звісно, вважатиме винуватцем водія. Довести свою непричетність можна якраз завдяки фотофіксації.

Також звертають увагу на такі моменти:

  • Модель авто – потрібно обирати ту автівку, яка повністю відповідає меті;
  • Об’єм двигуна – відповідає за витрати палива;
  • Коробка передач – машина з механічною КПП обійдеться дешевше, проте автоматична коробка зручніше, особливо в умовах мегаполісу;
  • Місткість – грає роль тоді, коли планується їздити з родиною або друзями, бо всім пасажирам повинно бути зручно;
  • Об’єм багажнику – важливий критерій під час подорожі, коли потрібно взяти якомога більше речей з собою;
  • Технічний стан – транспортний засіб повинен бути справним. Тобто, двигун легко заводиться, гальма працюють ідеально, датчики відображають достовірну інформацію, зокрема – спідометр.

Якщо при огляді не виявлені проблеми, автівка повністю задовольняє вимогам орендаря, то її можна брати напрокат. Треба пам’ятати, що краще витратити 10-15 хвилин на огляд, ніж потім зіткнутися з купою складнощів.

Як убезпечити себе від проблем?

Перед орендою необхідно уважно прочитати договір. Особливо пункти про відповідальність сторін при виникненні ДТП. Навіть професійні водії потрапляють іноді в аварії, не за своєю провиною. Але в договорі даний пункт повинен бути прописаний – як покривається страховка, хто сплачує за ремонт, в який термін потрібно відшкодувати збитки тощо.

Оцініть зовнішній вигляд і стан автомобіля в присутності співробітника компанії, в разі виявлення будь-яких неполадок і дефектів їх необхідно зафіксувати в двох 2 примірниках, завірених підписом двох сторін.

Ще один пункт договору стосується заправляння. В деяких компаніях необхідно заправити машину паливом перед поверненням, інакше доведеться їхати на заправку. В інших компаніях по прокату авто, паливо вже входить в ціну оренди, тому такої необхідності немає.

Зафіксуйте момент повернення машини в прокатну компанію, отримаєте акт з підписом представника служби прокату.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...