• Головна
  • Як швидко окупиться інвестиція в теплиці
Новини компаній
10:00, 9 серпня 2022 р.

Як швидко окупиться інвестиція в теплиці

Новини компаній

Кожен бізнесмен, незалежно від виду діяльності, хоче, щоб його справа процвітала та давала прибуток. Навіть перед тим, як купити теплицю в Броварах, людина розраховує, чи буде їй це вигідно, та як скоро окупиться витрата. Тож, чи варто вкладатися в цей бізнес, і який результат можна отримати? Потрібно розібратися.

Надійні інвестиції у тепличний бізнес

Теплиці – це один з найпростіших способів розпочати власну справу. Звичайно, вкластися фінансово, на початкових етапах, доведеться. Проте, це не будуть мільйони гривень, як у випадку з іншими видами бізнесу, де потрібне дороге обладнання і сировина.

Для встановлення теплиці під плівку чи полікарбонат, не знадобиться величезна територія. Навіть на 10 сотках землі можна облаштувати досить велику конструкцію і почати на ній заробляти. Рішення особливо актуальне для тих, хто живе в селі, або невеликому місті, любить вирощувати рослини, та шукає чим зайнятися.

Переваги встановлення теплиці

Теплиця з профільної труби здатна прослужити до 30 років. Якщо використовувати її для бізнесу, то таке придбання окупиться вже за 5-6 місяців, і почне давати хороший прибуток. Крім того, за допомогою вирощування овочів, фруктів, зелені, ягід та інших рослин, можна підтримати економіку країни навіть в дуже складні часи. З найбільших переваг конструкцій можна назвати:

  • доступну ціну – купити теплицю з полікарбонату, та встановити її біля будинку, може кожна людина; є варіанти на будь-який бюджет;
  • сприятливий мікроклімат всередині – рослини не піддаються надмірному впливу ззовні, отримують необхідну кількість сонячного світла та тепла; це дає можливість отримувати урожай протягом майже всього року;
  • опалення непотрібне – конструкція акумулює достатньо тепла і світла, щоб рослинам було комфортно, тож додаткове опалення не знадобиться; винятком можуть стати дуже холодні зими;
  • не знадобиться частий полив – вистачає зрошення один раз на 2-3 дні, або, як варіант, можна встановити автоматизовану систему і взагалі забути про цей процес, лише інколи контролюючи його;
  • підійде будь-яка поверхня для встановлення – земля, бетонна заливка, дерев’яний настил і т.д., особливі умови не потребуються;
  • швидка окупність інвестицій – відбити вартість теплиці, і почати заробляти, можна всього за сезон вирощування овочів чи фруктів.

Бізнес точно буде процвітати, якщо придбати теплиці полікарбонатні у перевіреного виробника. Компанія «НоваТеплица» забезпечує покупців широким асортиментом виробів за доступними цінами, та гарантією на них. В інтернет-магазині є конструкції для будь-якої потреби.

Як теплиця може підтримати економіку країни

В той час, як через несприятливу ситуацію в країні не вистачає продуктів харчування, допомогти вирішити проблему можуть саме тепличні бізнеси. Адже з південних районів доставити овочі, фрукти та іншу продукцію неможливо. Саме тому, за діло варто взятися іншим регіонам.

Економіка країни не повинна занепадати, а підтримати невелике місто, чи навіть район, може навіть одна теплиця з профільної труби під полікарбонат, або плівку. Збут врожаю можна налагодити в локальні магазини. Таким чином, підприємці зможуть:

  • забезпечити людей продуктами харчування;
  • платити податки;
  • створювати нові робочі місця.

Саме малий та середній бізнес зараз найбільш спроможний підтримувати нормальний стан речей. Тим більше, що достатньо один раз придбати теплицю, щоб розмножувати в ній урожай. Це дуже вигідна інвестиція, яку можна буде передати своїм дітям, та забезпечити їм гідне майбутнє.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...