• Головна
  • Сучасний виробник: вікон, дверей, сходинок та меблів із дерева!
Новини компаній
17:44, 1 серпня 2022 р.

Сучасний виробник: вікон, дверей, сходинок та меблів із дерева!

Новини компаній

Домосвіт - перший і мабуть єдиний виробник повного циклу в Києві та Київській області. Єдина компанія, що має не тільки виробництво, а й власну пилораму, сушку та майстерню з обробки дерева. Це дозволяє використовувати тільки найкращу деревину для кожного замовлення, при цьому не витрачаю час на пошук, закупівлю та логістику.

Крім цього Домосвіт має власний відділ дизайну, в якому спеціалісти виконують як проектування індивідуальних замовлень так і розробку дизайн-проектів. Все це дозволяє компанії робити якісні вироби на любий гаманець. Тож, основними виробами компанії є:

Виробництво дерев’яних вікон під замовлення

Сучасний виробник: вікон, дверей, сходинок та меблів із дерева!, фото-1

Компанія Домосвіт має власне, високотехнологічне виробництво вікон із дерева будь-якого розміру, вигляду та призначення. Це не тільки екологічно та гипоаллергенно, а ще й красиво, стильно та якісно. Продукція такого формату не є масмаркетом, що продається в кожному магазині, але при цьому вона якість та стиль задовольніть навіть найвибагливіших замовників.

Виробництво дерев’яних дверей під замовлення

Сучасний виробник: вікон, дверей, сходинок та меблів із дерева!, фото-2

Зазвичай дерев’яним дверям не придають такого значення, як вікнам, але при цьому вони є не менш важливою частиною вашого будинку чи квартири. Компанія домосвіт пропонує дерев’яні двері різного призначення: вхідні двері, міжкімнатні двері, скриті двері (для потайних кімнат) та багато іншого.

На сайті компанії ви можете обрати як із готових варіантів меблів так і зробити персональне замовлення. Зі слів компанії, навіть, якщо ви намалюєте власний дизайн-проект - спеціалісти компанії Домосвіт можуть його виробити для Вас!

Виробництво сходинок із дерева під замовлення

Сучасний виробник: вікон, дверей, сходинок та меблів із дерева!, фото-3

Дерев’яні сходинки із дерева під замовлення від компанії Домосвіт виробляються по власним технологіям, що забезпечує якість та безпеку для Вас. Ви можете замовити дерев'яні сходинки будь якого розміру, форми та призначення.

Інші продукти

Крім цього ви можете обрати ще велику кількість варіантів товарів: меблі дитячі, для дому чи квартири, меблі для кухні, обсадні коробки (для дерев'яних будинків) та ще багато іншого під замовлення.

Замовляйте Українське та підтримайте нашу економіку!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...