• Головна
  • Допомога у транспортуванні хворих, а також людей з обмеженими можливостями.
Новини компаній
13:00, 12 липня 2022 р.
Надійне джерело

Допомога у транспортуванні хворих, а також людей з обмеженими можливостями.

Новини компаній
Допомога у транспортуванні хворих, а також людей з обмеженими можливостями.

Відштовхуючись від досвіду, отриманого шляхом тривалої роботи з перевезенням нужденних, ми змогли покращити сервіс та виключити всі нюанси, які могли б змусити клієнтів відчувати дискомфорт. Це дозволило не тільки перевершити себе з боку гарного обслуговування, а й знизити ціни на послуги. 

Ми врахували всі потреби наших клієнтів і придбали спеціальні автомобілі 2020 року випуску, які були спроектовані під заготовлені нами критерії. Вийшли компактні машини, які дозволяють легко та швидко подолати пробки на дорогах. А внаслідок їхнього економного обслуговування, ми змогли ще й знизити ціни на послуги транспортування. 

Ми поєднали дві приємні речі в одну - якість та приємну вартість.

Крім перерахованого вище, ми також надаємо можливість оплати послуг за допомогою картки будь-якого банку, адже в наш час багато хто не користується готівкою, що могло б поставити клієнта у незручне положення. 

Окрім зручності, ми також подбали й про безпеку пасажирів: ми забезпечуємо для них безкоштовні засоби індивідуального захисту, а також дотримуємося всіх правил дезінфекції. 

Ще один приємний бонус – наявність вай-фаю у кожному автомобілі, який також надається безкоштовно. 

Нашими послугами можна скористатися в Києві та по всій території України. 

300 грн - мінімальна вартість перевезення нужденних. 

Ми можемо допомогти з: 

  • транспортуванням пацієнта Києвом - до лікарні та назад; 
  • перевезення до іншої лікарні, у разі переведення пацієнта; 
  • зустріч хворого з поїзда чи літака та переміщення до медичного закладу; 
  • орендою усього необхідного обладнання для перевезення пацієнтів Києвом на машині; 
  • транспортування хворих з переломами, пораненнями та іншими ушкодженнями, тяжкохворих у паралізованому стані, а також людей з іншими особливими потребами. 

Які ще маємо переваги? 

  • Перевезення завжди відбувається у супроводі медичного персоналу.
  • Низький рівень цін – від 300 грн.
  • Присутність лікарів та медсестер у разі, якщо пацієнта потрібно доставити та простежити за його станом на громадських заходах, змаганнях, концертах тощо. 

Чи можуть виникнути якісь труднощі? 

Наша команда завжди здійснює найбезпечніші перевезення, адже ми наголошуємо не лише на комфорті, але й на якості самої поїздки. Наші автомобілі спеціально були сконструйовані для можливості пересування навіть на складних дорогах, на випадок, якщо шлях належить до віддаленого селища. 

Єдине, що могло б завадити виконати роботу бездоганно – відсутність ліфта в будинку, якщо потрібна допомога у переміщенні поверхами. Або відсутність нош, у разі суто індивідуального запиту від людини з обмеженими можливостями. Наші працівники впораються із завданням у будь-якому випадку, але від рівня складності залежатиме загальна вартість послуги. 

Ми завжди готові рости ще далі, тому збираємо всю інформацію та запити від наших клієнтів, щоб задовольнити всіх пасажирів. 

При необхідності розрахувати вартість транспортування, Ви можете звернутися до нашого менеджера, який готовий надати повну консультацію та зорієнтувати Вас щодо підсумкової ціни.

https://specmedtrans.com.ua/

Телефони: +38(099)009-41-40; та +38(073)009-41-40

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...