• Головна
  • Забезпечення військових і цивільних спорядженням та амуніцією від компанії UMITECH
Новини компаній
15:00, 14 липня 2022 р.

Забезпечення військових і цивільних спорядженням та амуніцією від компанії UMITECH

Новини компаній
Забезпечення військових і цивільних спорядженням та амуніцією від компанії UMITECH

Кожного дня, кожної хвилини та секунди Україна бореться за свою суверенність та свободу! Як ніколи, важливо забезпечувати військових та цивільних спорядженням та амуніцією. Саме цим займається українська компанія UMITECH.

Це надзвичайно важлива робота та велика відповідальність виготовляти та постачати якісний продукт, адже саме він може врятувати комусь життя. Компанія UMITECH почала працювати ще з перших днів повномасштабної війни. Велику увагу вона приділяє перевірці продукції, наприклад, всі бронеплити власного виробництва проходять балістичні випробування у Національному інституті оборони України імені Івана Черняхівського та мають необхідні сертифікати згідно ДСТУ.

Забезпечення військових і цивільних спорядженням та амуніцією від компанії UMITECH, фото-1

Яку продукцію представляє компанія UMITECH?

  • Сталеві та керамічні бронеплити (4-го, 5-го та 6-го класу захисту). Є багато варіантів бронеплит для захисту різних частин тіла, таких як грудна клітка, спина, пах та боки. Також крім класичних варіантів бронеплит, представлених на сайті, компанія виготовляє продукцію на замовлення за індивідуальним розміром.
  • Плитоноски та підсумки. Наразі компанія розробила власну плитоноску "натівського зразка", яка вже доступна до замовлення.
  • Шоломи та інше спорядження. Всі товари мають бездоганну якість та виконані з міцних та зносостійких матеріалів.
  • Тактичний одяг та взуття. Не менш важливі елементи спорядження, адже від їх зручності залежить ефективність роботи наших військових.
Забезпечення військових і цивільних спорядженням та амуніцією від компанії UMITECH, фото-2

Компанія UMITECH не лише надає безсумнівний захист для всіх, хто цього потребує, а й працює в межах власного ВОЛОНТЕРСЬКОГО ПРОЄКТУ та передає частину спорядження безкоштовно для ЗСУ, силових структур та ТРО. На сьогодні компанія безкоштовно видала уже понад 2500 бронеплит!

Разом до перемоги!

Наш сайт

Наш Instagram

Наш Telegram

Наш Facebook

Наш YouTube

Телефонуйте:  +380636306264

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#UMITECH #БРОНЕПЛИТИ #ПЛИТОНОСКИ #СПОРЯДЖЕННЯ #АМУНІЦІЯ
Останні новини
Оголошення
live comments feed...