• Головна
  • В яку школу піде ваша дитина? Help post для батьків
11:33, 30 червня 2022 р.

В яку школу піде ваша дитина? Help post для батьків

В яку школу піде ваша дитина? Help post для батьків

Що краще: приватний заклад або середня загальноосвітня школа? Однозначної відповіді немає. Батькам варто зрозуміти одну просту річ. Якщо хочете кращого для дитини, то враховуйте її інтереси в першу чергу.

Обрати навчальний заклад для дитини – не так просто, як здається. Що потрібно врахувати в першу чергу?

На що звернути увагу батькам при виборі школи?

1. Рівень досвідченості вчителів. Досвідчені вчителі краще знаходять підхід до дітей, та мають досвід роботи. Але молоді педагоги говорять з ними «однією мовою». Цікавий експеримент провели у ліцеї «Перспективи»; зараз це основний формат навчання! Педагоги працюють за системою «вчитель-репетитор», а в класи не набирають більше 10 учнів. Чудова знахідка для тих, хто дійсно прийшов в школу за знаннями!

2. Рівень акредитації. Акредитація важлива. Якщо заклад приватний, зверніть увагу на це в першу чергу. Акредитація – це право, що дає навчальним закладам вести якісний навчальний процес. А ще проводити підготовку до ЗНО та атестацію випускників.

3. Навантаження на учня. Якщо в загальноосвітніх закладах навантаження однакове, то в приватних школах воно різне. Тут варто подумати про індивідуальні здібності дитини, інтерес до мистецтва, вивчення мов і т.д. Для успішної кар’єри рекомендуємо вибрати школу з посиленням вивченням англійської, економіки, математики. Якщо у дитини тяга до творчості, вибирайте спеціалізовані школи.

4. Форма навчання. Освіту в 2022 році можна отримати дистанційно (або екстернат). Але якщо не хочете позбавляти дитину живого спілкування, виберіть очну (денну). Для дітей з особливими потребами краще підібрати індивідуальну форму.

5. Відгуки батьків та рейтинг школи. Статус школи формується не тільки за рахунок будівлі або покровителів. Це і якість самої освіти, ставлення до дітей, сучасний підхід у викладанні матеріалу. Як бачите, чогось одного недостатньо. Звертайте увагу на відгуки батьків випускників.

6. Кількість учнів в класі. Дитина краще запам’ятовує і схвачує матеріал, коли їй приділяють більше уваги на уроці. В загальноосвітніх школах немає такої можливості. Учнів в класі не менше 18-25, тому приділити увагу кожному неможливо.

7. Додаткові курси, гуртки. Заняття з дизайну, програмування, малювання, інтерактивні гуртки. Вибір дуже великий. Головне, щоб заняття з основних предметів були правильно «розбавлені».

В яку школу піде ваша дитина? Help post для батьків, фото-1

З чого почати вибір школи для дитини?

Складіть для себе допоміжний лист. На ньому пропишіть пункти, які будуть найважливіші. Ми пропонуємо вам свій варіант плану,де розписаний кожний крок.

1. Познайомтесь з адміністрацією школи.

2. Подивіться школу зсередини.

3. Поспілкуйтесь з випускниками, дітьми або батьками.

4. Почитайте відгуки.

5. Визначте переваги та мінуси закладу.

6. Порадьтесь з дитиною, проведіть їй екскурсію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...