• Головна
  • «Карпатська Січ» відступає тільки вперед
19:07, 17 червня 2022 р.

«Карпатська Січ» відступає тільки вперед

«Карпатська Січ» відступає тільки вперед

«Ворог сильний і почав працювати грамотно, з військової точки зору. Ми чітко усвідомлюємо, що зараз вирішується доля Української держави та нації загалом. Тому іти на фронт необхідно. Ні американські «джавеліни», ні англійські «енлави» за нас цю боротьбу не виграють.

Лише ми, українці, здатні подолати ворога, ми породили цю державу і лише ми здатні її знищити. Звісно, з допомогою здорового, цивілізованого світу. Саме тому в рядах Карпатської Січі зараз перебувають бійці 20 різних національностей. Ми навіть створили деякі національні підрозділи», – розповідає командир «ОДЧ Карпатська Січ» Олег Куцин.

Батальйон Карпатська Січ разом з ТРО, ЗСУ, СБУ, МВС України тримав оборону Києва з 24 лютого 2022 року. Підрозділ був створений ще у 2014 році, як окрема добровольча чота «Карпатська Січ». За час участі у військових діях на сході України чота стала ротою, брала участь в боях в районі Донецького аеропорту: бої за Піски, шахту «Бутівка», Водяне, Опитне. Командир — Олег Куцин.

Після початку повномасштабної російської агресії вмотивовані українські патріоти, добровольці черговий раз проявили себе на полі бою, чим привернули увагу керівництва держави та Збройних Сил. Саме тому було прийнято спільне рішення та, на сьогодні, частина підрозділу увійшла у склад ЗСУ, як 49-ий окремий стрілецький батальйон Сухопутних військ Збройних Сил України «Карпатська Січ».

Виконавши бойові завдання на Київському напрямку, воїни добровольчого батальйону «Карпатська Січ» отримали нове бойове розпорядження, облаштували позиції на Харківщині. Ситуація на сході зараз напружена, ворог концентрує увесь бойовий потенціал для штурму українських позицій. Окупант веде наступальні дії. Продовжуються безперервні артилерійські та мінометні обстріли. Тривають запеклі бої.

«Триває повномасштабна війна. Московити кинули всі сили та стріляють не лише прицільно, а й хаотично, для того, щоб деморалізувати українського військового. Але це їм не вдається, вони отримують потужну відсіч, і жодна наша позиція не буде зданою.

Ми знаємо, що вони деморалізовані, що вмирають сотнями. Найгірше їх ламаєте, що вони своїх 300-х та 200-х залишають на полі бою, українці ж, в свою чергу, завжди своїх забирають, навіть якщо евакуаційна група ризикує своїм життям заради цього. Для нас є високою честю забрати побратима з поля бою, і робимо ми це успішно», — наголошує заступник командира Добровольчого батальйону “ОДЧ Карпатська Січ”, Володимир Гапун на псевдо «Русин».

«Ця війна зовсім не схожа на ту, що почалась на східному фронті у 2014 році. Тут нема ніяких обмежень. Якщо в 2014 році ворога можна було зупинити обстрілом, то зараз їх кількість така велика, що вони просто гинуть і по їх трупах ідуть наступні москалі.

Тому нам доводиться докладати більше зусиль, щоб стримати ворога. Вберегтись від ворожих засобів спостереження та авіарозвідки допомагає ППО та засоби радіоелектронної боротьби, якими ми, власне, користуємось», — розповідає зв’язківець Карпатської Січі Мар’ян Козбур на псевдо «Промінь».

Карпатська Січ вступила в бій на найважчих ділянках та показала себе достойно. Яким би не був наказ, його потрібно виконувати, адже бійці КС чітко розуміють, що легкої перемоги не буде і хтось повинен брати на себе найважчі ділянки.

Станом на сьогодні 19 воїнів загинуло та близько пів сотні бійців отримали поранення різної ступені важкості. Поранені підліковуються та повертаються в стрій, адже всі розуміють, що цього ворога не так просто добити, але потрібно.

Батальйон продовжує мобілізацію в свої ряди вмотивованих бійців.

Телефон для зв’язку: +380 68 535 89 44.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ВІЙНА #ОБОРОНА #КИЇВ #УКРАЇНА
Оголошення
live comments feed...