• Головна
  • Ландашфтний дизайн в Броварах та Київській області
14:10, 8 червня 2022 р.

Ландашфтний дизайн в Броварах та Київській області

Власники приватних будинків, дачних і заміських котеджів рано чи пізно стикаються з однією проблемою – як зробити присадибну територію доглянутою та красивою. Компанія  Hunter надає клієнтам послуги з ландшафтного дизайну садових ділянок, благоустрою та озеленення території під ключ. Ми любимо те, чим займаємось, досконально знаємо свою справу, та враховуємо всі побажання клієнтів. Звертаючись до нас, ви отримаєте затишну ділянку за доступною ціною.

Ландашфтний дизайн в Броварах та Київській області, фото-1

Ландшафтним дизайном називається комплекс заходів, метою яких є створення на земельній ділянці гармонії та краси у поєднанні із зручністю. Вони включають:

  • благоустрій приватних та міських територій;
  • озеленення;
  • садово-паркове будівництво;
  • садівництво
Ландашфтний дизайн в Броварах та Київській області, фото-2

Ландшафтний дизайн поєднує відразу кілька дисциплін:

  • архітектуру, будівництво та проектування, без яких не обійтися при благоустрої саду;
  • ботаніку та рослинництво, що важливо у процесі озеленення;
  • історію культури та філософію, що дозволяє професіоналам компанії GardenPark створювати цілісні, наповнені символікою та змістом композиції з рослин та декору на присадибних територіях.

Фахівці в ландшафтному дизайні повинні не тільки знати все про рослини, їх вимоги до грунту, освітлення та поливу, але й розбиратися в стилях та особливостях сучасних садів. Щоб сад виглядав доглянуто, стильно та відповідно до ваших смакових уподобань, краще довірити роботи з планування ділянки та її озеленення фахівцям ландшафтної компанії «Hunter». Наші дизайнери запропонують вам раціональний і економічно вигідний варіант його облаштування виходячи зі структури та ландшафту території, а також з урахуванням ваших побажань. Професіонали Hunter розроблять та втілять проект ділянки з урахуванням троянди вітрів, освітлення, якості та кислотності ґрунту. Завдяки досвіду наших фахівців, ви зможете уникнути помилок, які зазвичай допускаються при закладці саду, та заощадите час, сили та фінанси. Наша ландшафтна компанія працює із різними типами території. Ми з радістю візьмемося за дизайн невеликої земельної ділянки і легко реалізуємо масштабний проект під ключ.

Ландашфтний дизайн в Броварах та Київській області, фото-3

Головна мета ландшафтної компанії Hunter

Наша місія – зробити світ, що вас оточує, комфортним, гармонійним та красивим. Наша команда – це люди, закохані у свою роботу. Завдяки величезному досвіду та сотням реалізованих проектів, ми буквально ловимо ваші бажання, а тому працювати з нами легко та приємно. Наші талановиті дизайнери втілять найсміливішу вашу ідею в проекті майбутнього саду.

Ландашфтний дизайн в Броварах та Київській області, фото-4

Наші послуги з ландшафтного дизайну

Компанія Hunter надає комплексні послуги з ландшафтного дизайну, починаючи з пошуку концептуального рішення, закінчуючи реалізацією впорядкування ділянки. Ми здійснюємо:

Ландшафтне проектування – комплекс робіт, спрямованих на те, щоб створити на вашій ділянці унікальну зону відпочинку. При створенні проекту фахівці компанії «Hunter» враховують особливості ландшафту, складу ґрунту, сумісності та масштабу розвитку рослин.

Віртуальна візуалізація – це унікальна послуга демонстрації ландшафтного дизайну. Віртуальна реальність дає можливість максимально реалістично зануритися у атмосферу майбутнього саду. За допомогою спеціальної гарнітури, ви зможете прогулятися майбутнім садом, відчути його атмосферу, побачити всі текстури, нюанси та контрасти, якими буде наповнена ваша ділянка.

Благоустрій території – повний комплекс заходів, спрямованих на створення доглянутого, гарного та гармонійного саду.

Ландашфтний дизайн в Броварах та Київській області, фото-5

Влаштування квітників та міксбордерів. Фахівці Hunter знають все про квіти і про те, які умови потрібні рослинам для кращого зростання. Наші квітники радують око з весни до пізньої осені.

Установка композицій у вигляді альпійських гірок та рокаріїв.

Професійна посадка рослин. Послуга включає вибір відповідного посадкового матеріалу та місця посадки з урахуванням типу коренів, глибини ґрунтових вод, особливостей території та наявності будівель, а також підживлення та догляд після посадки.

Вертикальне озеленення – створення декоративних вертикальних композицій з живих рослин, що додадуть саду родзинку та унікальність.

Озеленення дахів та терас.

Благоустрій газонів. Ландшафтна компанія «Hunter» пропонує клієнтам три варіанти газону – посівний, рулонний, штучний.

Зміцнення схилів, що запобігає такій проблемі, як зсуви.

Укладання дренажу для запобігання вимиванню та заболочуванню грунту. Послуга потрібна на ділянках, де грунтові води розташовані близько до поверхні землі.

Прокладання нових та заміна старих комунікаційних систем – дренажних, водопровідних та інших видів труб.

Ландшафтне освітлення – встановлення підсвічування водойм, квітників, садових композицій, доріжок, сходів, входів.

Мощення майданчиків та садових доріжок.

Установка підпірних стінок як декоративний, зонувальний або захисний елемент.

Створення штучних водоспадів, озер, каскадів, струмків, фонтанів.

Звертайтеся за номером телефону: 

(097)119-32-63 (Viber, Telegram)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ландшафт #бизнайн #бровари #київ #область
Оголошення
live comments feed...