• Головна
  • Вартість препарату Брилінта у Броварах
Новини компаній
07:39, 6 червня 2022 р.

Вартість препарату Брилінта у Броварах

Новини компаній

Лікарський засіб Брилінта від компанії «АстроЗенека» відноситься до антиагрегатних препаратів, які містять у своєму складі тикагрелор. Його особливістю є вплив на агрегацію тромбоцитів. Існує дві формули даного препарату із вмістом тикагрелору у ньому у кількості 60 мг та 90 мг. Ліки можуть приймати всі пацієнти, за винятком тих, хто має протипоказання. На призначення Брилінти не впливають вікові обмеження чи супутні захворювання.

Де саме можна придбати препарат Брилінта у Броварах?

Вище було зазначено, що ліки містять у складі тикагрелор. Оскільки тромбоцити можуть стати причиною виникнення серцево-судинних захворювань, то цей засіб пригнічує їхню дію, а значить, попереджає появу загрози інфаркту міокарда чи інсульту. Найчастіше Брилінту використовують разом із ацетилсаліциловою кислотою. Терапія починається із прийому двох таблеток двічі на добу. 

Препарат потрібно приймати на постійній основі, щоб робота судин залишалася на оптимальному рівні. Брилінта купити в Броварах можна в аптеках, а також замовити на спеціальних сайтах. Але ви повинні бути максимально обережні, адже при замовленні на сайтах може виникнути загроза отримання неякісних ліків. Тобто ви можете придбати підробку, яка не дасть потрібного ефекту або навіть погіршить стан пацієнта. Купувати подібні лікарські засоби без відповідних сертифікатів якості дуже ризиковано.

Ціни на Брилінту в Броварах становлять від 1273 грн до 3500 грн. 

Ціна може бути знижена, якщо купувати за один раз як мінімум дві упаковки препарату. Також необхідною умовою стане попереднє бронювання. Вище уже говорилося про ризики замовлення в інтернеті, однак і в аптеці купити Брилінту складно. Через воєнний стан в Україні компанії працюють нестабільно, виникають проблеми і затримки з доставкою. Це все займає час, якого у хворого може бути обмаль.

Як можна зробити замовлення препарата Брилінта швидко і за оптимальними цінами?

Якщо говорити про офіційних постачальників, то в Україні цим займається сайт https://www.piluli.info/. Варто відзначити, що даний інтернет-портал надає відповідну документацію із підтвердження оригінальності ліків, а також здійснює їхню реалізацію за цінами виробника. Доставка відбувається в різні міста України (детальний список є на сайті) і у максимально короткі терміни.

Вам потрібно обрати серед пропозицій на сайті оптимальний варіант із ціновою політикою, потім вказати спосіб доставки, щоб отримати препарат Брилінта якнайшвидше. Брилінта ціна в Броварах залежить від кількості упаковок в замовленні покупця. Таблетки розміщені на 4 блістерах у кількості 14 штук. Якщо ви придбаєте:

  • 3 упаковки вартість однієї становитиме 1000 грн;

  • 5 упаковок – 900 грн;

  • 10 упаковок обійдеться лише у 850 грн.

Лікування Брилінтою триває протягом одного року. Винятком може стати тільки необхідність скасування прийому таблеток через негативні симптоми. Але потрібно пам’ятати, що пацієнти із коронарним синдромом після відміни даного препарату більш схильні до розвитку негативних ускладнень. Оптимальним варіантом буде закупівля одразу 10-ти упаковок лікарського засобу. Під час оформлення замовлення ви також можете:

  • отримати безкоштовні консультації спеціаліста щодо препарату; 

  • отримати всю необхідну документацію із даними стосовно властивостей таблеток, їхнього складу і фірми-виробника; 

  • пересвідчитися у оригінальності і якості продукту, оглянувши відповідні сертифікати якості;

  • підписатися на розсилку сповіщень з акціями, знижками та іншою корисною інформацією;

  • приєднатися до дисконтної програми, з допомогою якої можна оформити знижку 10% за кожне замовлення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...