• Головна
  • Що краще HQD або Elf Bar ❓ Відмінність Ельф бару від HQD
Новини компаній
09:31, 27 березня 2022 р.

Що краще HQD або Elf Bar ❓ Відмінність Ельф бару від HQD

Новини компаній

Що краще: HQD чи Elf bar?

Навряд чи хтось буде сперечатися, що провідними брендами на ринку електронних одноразових сигарет є HQD та Elfbar – https://anix.shop/elf-bar.Наша сьогоднішня тема присвячена аналізу цих виробників для того, щоб з’ясувати, кому ж з них варто віддати перевагу споживачеві. Ми детально зупинимося на перевагах і недоліках даних пристроїв та розберемо, чим відрізняється HQD від Elf bar.

HQD vs Elf bar: особливості сигарет HQD 

HQD завоював серця покупців невеликим та зручним розміром пристроїв, яскравими різноманітними смаками, простотою та зручністю експлуатації. Важливим фактором, звичайно, є і ціна, яка у цих сигарет цілком прийнятна і повністю виправдовується якістю под-системи. Величезна кількість людей у ​​різних країнах стверджують, що використання електронних сигарет даної фірми дозволило їм повністю відмовитися від злощасних тютюнових виробів.

Якщо висловлюватися коротше, то ось основні переваги продукції бренда Ашк’юді:

  1. Оскільки фірма відома, вона турбуватиметься про своє ім’я, гарантуючи покупцям високу якість своїх одноразок;

  2. Вартість пристрою в середньому дорівнює упаковці звичайних цигарок в еквіваленті на дні використання;

  3. Постійне розширення вибору смаків, щоб завжди було що спробувати нове;

  4. Невеликий розмір.

MewJbweXv64Gf8ez94lvbH3ovx9hhqz587vODD439A8-T8Z7pmLt5eUW2UYom4XRv7gz8rir9k1tTJ793CZ8RsYZpaFDtYRbpHSV1FcOabpjL6g9jvD3o7DQwmymalQ7JLTeGw5P

Звісно, не обійшлося і без недоліків. Деякі інші виробники перевершують HQD за кількістю затяжок. Також варто зазначити, що одноразки Ашкуді не дають великої кількості пари. Попри це, плюси є більш значними, що робить вибір на користь HQD більш ніж виправданим.

Elf bar чи HQD - що краще? Особливості Ельф Бар

Найбільш популярна модель Elf bar - на 1500 затяжок з акумулятором на 850 mAh - є не тільки економічною, але й практичною, а також здатна принести покупцеві максимум задоволення від процесу паріння. Чим відрізняється Ельф бар насамперед - так це розмірами пристрою через резервуар об'ємом 4,8 мл. Попри це, сигарета зручно лягає в руку і виглядає стильно завдяки якісно виконаній дизайнерами роботі. Ельф бар робить акцент на фруктові та ягідні смаки жижки. Незважаючи на те, що їх більшість, все ж таки присутні й інші смаки, щоб кожен клієнт міг підібрати для себе відповідний.

Особливо виділяються такі переваги одноразок від бренду Elf bar:

  1. Сигарети в середньому вистачає терміном до одного тижня;

  2. Потужний акумулятор;

  3. Вигода покупки відносно ціни до кількості затяжок;

  4. Утворює більше пари під час куріння.

Як і HQD, у под-систем Elf bar були виявлені декілька нюансів, які можуть вплинути на враження у покупців. Сила затяжки у цих електронних сигарет неоднакова і залежить від партії. Варіюватися вона може від легкої до досить тугої. Також клієнти відзначають, що у електронок Elf bar лінійки Ice, що має на увазі холодок, цей ефект не так очевидно виражений, як хотілося б. При цьому, без сумніву, продукція бренду Ельф бар варта вашої уваги через вищезгадані плюси. Тим більше що є можливість вибрати кількість затяжок від 550 до 2500 та навіть більше.

OFjAgNtpLJQaSpGukgLpBCLVVEjRHA7KodqlrjdFEKSPkAsB16kVJgFaTtDXFawhREIiXAFNEK-ZswrHXkIwBVmE09Q7ADYDg4L8slQnGgbElHGrpSn3nj95LjaEAiMN6MWrFwtK

У нашому поєдинку Elf bar vs HQD ми з'ясували, що кожен бренд відрізняє ряд переваг та деякі особливості, тому вибирати варто, орієнтуючись виключно на особисті побажання. Яка сигарета вам більше припала до душі – HQD або Elf bar?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...