• Головна
  • Українці на Балі запускають благодійний музичний стрім для дітей України
Новини компаній
09:00, 24 березня 2022 р.

Українці на Балі запускають благодійний музичний стрім для дітей України

Новини компаній

Українці, які живуть на Балі, запустили Міжнародний музичний благодійний проект Life Stream, що збирає кошти для українських дітей. Перший стрім відбудеться 27-го березня за посиланням.

Організаторами стали власники Mantra Production Сергій Протишевський (Serge Proshe) та Валерія Протишевська (Valery Proshe) - українські клабмейкери зі світовим ім’ям. Партнером виступив найбільший клуб острову - SAVAYA, що є офіційною локацією для запису стріму.

Українці на Балі запускають благодійний музичний стрім для дітей України, фото-1

Пара отримала запити щодо допомоги дітям від волонтерів Міжнародного БФ “Асоціація Гуманітарних Центрів” та лікарів національної спеціалізованої дитячої лікарні МОЗ України “Oхматдит”, Центру дитячої кардіології та кардіохірургії. Тому вирішили сфокусуватися саме на цьому напрямку.

Перший стрім вийде за підтримки українських діджеїв та саунд-продюсерів, які зараз знаходяться на Балі: Serge Proshe, The Organism та SAIDES. Сам Proshe працював близько двох років, збираючи в унікальний сет українські народні колискові пісні.

Команда об’єднала 5784 українців, що перебувають на Балі. Ще на початку пандемії Mantra Production запустили проект Love Stream, щоб підтримати тих, хто був у депресивному стані під час локдаунів. А також щоб надихнути музикою із найкращих локацій Балі.

Закликаємо усіх долучитися до перегляду та підтримки стріму та допомогти дітям: www.youtube.com/watch?v=5t32S__ZYxg

International Charitable Foundation "Association of Humanitarian Foundations"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...