• Головна
 • Чому поліпропіленові басейни завоювали популярність
Новини компаній
10:34, 15 березня 2022 р.

Чому поліпропіленові басейни завоювали популярність

Новини компаній

Останнім часом все більше людей звертає увагу на поліпропіленовий басейн. Що й зрозуміло, адже це дає змогу відмовитись від громадських закладів, а комусь – взагалі мати можливість плавати. Для деяких людей дуже важливо займатись плаванням, бо це дуже корисно для здоров’я, зокрема для хребта.

Серед різних варіантів вибирають саме пропіленові конструкції. Даний матеріал являє собою синтетичний полімер, при цьому доволі екологічний, який не має в собі токсичних або шкідливих домішок. Одночасно поліпропілен відрізняється міцністю та твердістю. Для виготовлення таких басейнів створюються заготовки, які потім з’єднуються спеціальним видом зварювання. Зварювальні шви виходять герметичними та надійними, з часом в них не утворюються тріщини та щілини. Звісно, якщо мова йде про якісну продукцію, яку можна знайти в Стройбасейн.

Чому поліпропіленові басейни завоювали популярність, фото-1

Переваги

Переваг у такого рішення вистачає. Серед найголовніших відзначають:

 • Мала вага, що спрощує транспортування та монтаж конструкції;
 • Стійкість до деформації, зношенню та механічних пошкоджень;
 • Стійкість до хімічного впливу, що значно спрощує догляд за басейном, його можна чистити звичайними миючими засобами;
 • Малий термін монтажу завдяки тому, що конструкція вже готова, після доставки її на об’єкт залишається лише встановити у заздалегідь підготовлене місце;
 • Високий показник герметичності;
 • Можливість встановлювати поліпропіленовий басейн як у приміщенні, так і на вулиці;
 • Стійкість до перепадів температури, в тому числі і до низьких температур;
 • Стійкість до негативного впливу сонячних променів, зберігається гарний зовнішній вигляд;
 • Довгий експлуатаційний термін;
 • Вартість доступна для широкого кола користувачів.

Але головною перевагою є те, що на відміну від стандартних басейнів, поліпропіленову конструкцію не потрібно викладати. Вона привозиться на об’єкт, де відразу можна встановити. Це значно спрощує задачу та скорочує терміни монтажу.

Крім того, можна вибрати з декількох форм – прямокутну, круглу, еліпс. Ба більше, сьогодні є змогу замовити нестандартну форму, згідно з ділянкою, що виділена під встановлення конструкції.

Поліпропіленовий басейн може бути оснащеним майже всіма додатковими опціями. До таких опцій належать підсвічування, водоспад, драбина, системи фільтрації, дезінфектори, підігрів води тощо.

А що стосовно недоліків?

Звісно присутні і певні недоліки. Перший пов'язаний з тим, що шви поліпропіленових листів помітні, і це трохи знижує естетичність.

По-друге, якщо мова йде про довгий басейн (більше 10 метрів), то потрібно додаткове бетонування конструкції, інакше вона не витримає напруження. А це призводить до збільшення витрат на монтаж.

По-третє, на ринку зустрічається багато конструкцій низької якості, а також присутній непрофесіоналізм серед фахівців, що будуть встановлювати басейн. Тому слід бути обачним, і вибирати дійсно надійні компанії з виготовлення, які мають гарну репутацію. Втім, даний пункт актуальний для всіх видів басейнів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...