
08:00, 8 лютого 2022 р.
МОЗ зменшило термін самоізоляції при COVID-19

Міністерство охорони здоров'я скоротило термін самоізоляції для пацієнтів із коронавірусним захворюванням до 5 днів, повідомляє МОЗ.
Раніше пацієнт мав перебувати на лікуванні 10 днів від дати появи симптомів або ж від дати взяття матеріалу на тестування. Повторне тестування на COVID-19 також могло проводитись не раніше 10 днів з часу появи симптомів чи першого позитивного тесту.
Тепер повторне тестування на наявність в організмі вірусу можна проводити через 5 днів від дати появи симптомів або отримання позитивного результату тестування методом ПЛР. Важливо, що йдеться лише про тестування методом ПЛР.
"Через 5 днів з дати появи симптомів або отримання позитивного тесту самоізоляцію можна завершувати. Основна умова — відсутність симптомів", — йдеться в повідомленні.
Читайте також:
В «Борисполі» завдяки «SafeBorder» виявлено 350 підроблених COVID-сертифікатів
З 7 лютого громадяни віком 14 років можуть отримати 1000 гривень єПідтримки
В Україні змінилися умови госпіталізації пацієнтів хворих на COVID-19
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Caribbean Club і Pepper's Club у червні: від вар'єте «Рояль» до благодійних концертів #НаШапку
Новини компаній
17:00
5 червня
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:00
3 червня
12:10
2 червня
16:16
30 травня
ТОП новини
Оголошення
15:47, 3 червня
836
09:18, 1 червня
2
11:33, 5 червня