• Головна
  • Крок за кроком до перемоги: школяр Нікіта Харченко потребує фінансової допомоги для проходження реабілітації
20:00, 2 лютого 2022 р.

Крок за кроком до перемоги: школяр Нікіта Харченко потребує фінансової допомоги для проходження реабілітації

Крок за кроком до перемоги: школяр Нікіта Харченко потребує фінансової допомоги для проходження реабілітації

Першокласник Нікіта Харченко з Броварів навчається у школі, цікавиться автомобілями і, на перший погляд, мало чим відрізняється від своїх однолітків. Проте не всі знають, що для такого "звичайного" життя хлопчику та його батькам доводиться щодня вести бій з хворобою.

Коли дитині виповнився рік, лікарі діагностували у нього правосторонній спастичний геміпарез – у дитини ушкоджена вся права сторона тіла. Завдяки комплексному підходу до лікування та безперервній турботі батьків, хлопчик може жити відносно повноцінним життям. Але при такому діагнозі реабілітація не закінчується ніколи.

4594.com.uaпоспілкувався з мамою Нікіти Вітою Харченко, щоб з'ясувати, чим можна допомогти їхній сім'ї.

Як проявляється хвороба Нікіти?

- Хвороба нашого Нікітки почала проявлятися у 7 місяців. У цьому віці він не міг сидіти, не піднімав правої ручки, не міг повзати, як усі інші дітки. На даний момент ми досягли дуже гарних результатів. Він сам ходить, але не повністю стає на праву ніжку. Він піднімає вгору праву ручку і залучає її в роботу, але це виходить поки що погано. Також в нас зачеплена мова: він говорить, але слова не чіткі. Відсутні деякі звуки, також є спастика щелепи.

Які прогнози на лікування дають лікарі?

- Ми робимо все можливе і це дає хороший результат. Ті, хто то не знають Нікіту, не помічають його діагнозу. Але для цього ми пройшли великий і важкий шлях. На превеликий жаль, цей діагноз повністю не виліковний, але при гарній комплексній постійній реабілітації прояви хвороби можна звести до мінімуму.

Яка саме реабілітація потрібна Нікіті?

- Ми дуже хочемо потрапити на реабілітацію в "Крок за кроком". Хоча б 2-3 рази на рік відвідувати "Ерудит". Ще нам необхідний басейн, іпотерапія, остеопатія, кінезітерапія, логопед, дефектолог, реабілітолог. Це коштує дуже великих грошей і ми не можемо самостійно все потягнути. Тому просимо допомоги у небайдужих людей. Необхідну сину реабілітацію можна проходити в Україні. Конкретної вартості назвати не можу, оскільки гроші потрібні постійно. Чим більша сума – тим більше у нас можливостей реабілітувати нашого Нікіту, адже він дуже хоче бути таким, як усі, і багато для цього робить, просто йому потрібно допомогти.

Якщо ви маєте можливість підтримати батьків особливої дитини, надсилайте кошти на ці рахунки:

Приват Банк - 5363 5420 1296 4988 (Харченко Андрій Борисович – тато)

Аваль - 4149 5010 2054 5381 (Харченко Віта Вадимівна – мама)

Читайте також:

В Броварах пройде благодійний концерт "Разом за життя"

В Броварах виділять 12,7 мільйонів гривень на ремонт дитячих та спортивних майданчиків

Міськрада оприлюднила карту захисних споруд в Броварах на випадок бойових дій

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БРОВАРИ #НІКІТА #ХАРЧЕНКО #ДОПОМОГА #ЛІКУВАННЯ #ЗБІР #КОШТІВ
Оголошення
live comments feed...