
08:00, 21 січня 2022 р.
В Броварському районі автівка злетіла з мосту

У четвер, 20 січня, у селі Скибин легковий автомобіль врізався у відбійник та злетів з мосту, повідомляє Telegram-канал "Київ Оперативний".

За словами свідків, водій не впорався з керуванням, зачепив відбійник та полетів вниз. Як додав очевидець, причиною ДТП є ожеледиця.

Чи перевищив водій допустиму швидкість під час руху, не повідомляється. Наразі невідомо, чи постраждав хтось внаслідок ДТП.
Читайте також:
В Броварському районі сталася смертельна аварія
На Броварщині загорілася цистерна вантажівки з 23 тоннами мазуту
На Броварщині сталася ДТП за участю шкільного автобусу
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:55
22 червня
09:50
22 червня
15:42
20 червня
11:13
20 червня
ТОП новини
Оголошення
07:56, 12 червня
1
15:07, 22 червня
2
15:21, 22 червня