• Головна
  • Безкоштовна підготовка до ЗНО та постійна комунікація з вчителем
09:55, 20 січня 2022 р.

Безкоштовна підготовка до ЗНО та постійна комунікація з вчителем

Безкоштовна підготовка до ЗНО та постійна комунікація з вчителем

В умовах сучасного ритму життя та постійного розвитку, батьки все частіше залишаються незадоволеними шкільною програмою та матеріально технічним забезпеченням НЗ. Звичайна загальноосвітня школа не завжди відповідає сучасним викликам, Бровари не є винятком. Через це виникає велика конкуренція під час вступу у вищий навчальний заклад, де перші місця вже зайнято дітьми, які не мали подібних проблем.

Доброю альтернативою можна назвати приватні освітні заклади, школи чи ліцеї. Саме вони дають змогу поглиблено вивчати шкільні предмети та розвивати навички, які знадобляться в подальшому професійному житті.

Також істотною перевагою варто назвати учбовий склад. В звичайній школі педагоги мають профільну освіту і викладають відразу декілька предметів. В приватних закладах ситуація зовсім інша. Наприклад, в деяких ліцеях Броварів, вчителі викладають лише одну дисципліну, за якою мають вищу освіту. Прикладів з приватних шкіл можна привести багато.

Які головні переваги приватних шкіл у Броварах?

1.Приватні заклади постійно співпрацюють з батьками. Це забезпечує педагогіку партнерства закладу з батьками, їх постійну взаємодію.

2.Кількість учнів в класі не є великою. Зазвичай вона становить не більше 15-20 учнів. А в деяких ліцеях, фішкою є «міні класи», де кількість учнів не перевищує 10, щоб комунікація з педагогом проходила максимально ефективно.

3.Для дітей створюються максимально комфортні умови для навчання. Це умови класів, школи, затишок та принцип ведення уроків.

4.Приватні школи використовують новітні інтерактивні методики навчання. Інтерактивні дошки, стенди, творчі завдання вже давно показали свою ефективність.

5.В таких закладах завжди працює шкільний психолог.

6.Існує можливість додаткового навчання. Це можуть бути творчі гуртки, клуби, колективні утворення.

7.Освітній процес проходить з посиленим навантаженням на предмети, які знадобляться для вступу та подальшого життя. Це іноземна мова, математика, економіка.

8.Індивідуальний підхід до кожної дитини. Урахування її здібностей та можливостей можливий тільки у невеликих класах, тому формат «міні-класів» здається дуже привабливим.

9.Не потрібно витрачати час на дорогу до Києва. Хороші НЗ вже давно функціонують і у Броварах.

Рейтинг приватних шкіл Броварів за відгуками батьків:

Ліцей «Перспективи» - надає своїм учням високий рівень знань, поглиблено вивчається іноземна мова та математика. На базі школи безкоштовно готують до ЗНО. Має цікаві формати навчання. За відгуками батьків, рейтинг: 5 балів.
Школа «Мономах» - новий навчальний заклад у Броварах, має велику територію та новітнє обладнання. Ще не встигла зарекомендувати себе серед броварчан, та плани досить амбітні й реалізовуються досить швидко. Відгуків на
GoogleMapsна час написання матеріалу немає.
Гімназія «Фортуна» - є закладом середньої загальної освіти. Працює з 2001 року. На даний момент є приватним. Має добрі відгуки, працюють професійні педагоги. За Google відгуками, має рейтинг: 3,6 балів.
Школа «Kids Hub» - самі вони називають себе сімейним простором. Привчають школярів до трьох важливих цінностей:свобода, відповідальність і любов.
Еко-школа «7 Fields» - приватний навчальний центр, володіє власним літнім табором. Здійснює безкоштовну доставку дітей до школи шкільним автобусом.

Мінуси приватних шкіл

1.Навчання не є безкоштовним. Але якщо подумати, то і в звичайних школах учбовий процес також «коштує» не дешево.

2.Можливі грошові штрафи. У тому випадку, якщо батьками не виконується низка умов, які прописані в договорі. Вивчайте договір заздалегідь.

3.Узька направленість. Дізнайтесь, які методи та підходи використовує школа. Це не має бути вузькоспеціалізований заклад.

Дотримуйтесь цих рекомендаційі обирайте тільки той навчальний заклад, який дійсно принесе користь вашій дитині.

Також цікавий матеріал: новий формат навчання у Броварах приніс перші плоди.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БРОВАРИ #ЗНО #ПІДГОТОВКА #ПРИВАТНА #ШКОЛА
Оголошення
live comments feed...