• Головна
  • Як у Броварах працює тату-індустрія: екскурсія в тату-салон (фоторепортаж)
Новини компаній
17:00, 20 січня 2022 р.

Як у Броварах працює тату-індустрія: екскурсія в тату-салон (фоторепортаж)

Новини компаній
Як у Броварах працює тату-індустрія: екскурсія в тату-салон (фоторепортаж)

Татуювання на тілі, незалежно від того, що воно зображує (напис, малюнок, орнамент тощо) фактично є віддзеркаленням внутрішнього світогляду свого власника. Воно дозволяє наочно показати його життєві пріоритети, настрої, значимі події. Максимально точно і достовірно передати свої відчуття дозволяє якісно виконаний натільний малюнок.

Ми вирішили відвідати тату-салон VeAn у Броварах, який знаходиться на вул. Короленка, 67, щоб особисто переконатися, що тут роблять тату не лише на високому художньому рівні, але і якісно, швидко, абсолютно безпечно.

Салон оснащений новітнім ефективним обладнанням, інструментами вищої якості, фірмовими пігментами, препаратами і матеріалами. Для кожної з послуг тут є окремий кабінет з усім необхідним. Санітарні умови в кожному кабінеті знаходяться на вищому рівні. Регулярно в них здійснюються санітарні прибирання, обробка дезінфектором усього робочого обладнання й інструменту.

Як у Броварах працює тату-індустрія: екскурсія в тату-салон (фоторепортаж), фото-1

У кабінети вхід дозволено лише в одноразових бахілах. Усі кушетки і крісла, що знаходяться в кабінеті, регулярно стерилізуються і покриваються захисною одноразовою плівкою. Майстер з кожним клієнтом працює в одноразових рукавичках. Після виконання обраної послуги, майстер надає клієнтові перелік необхідних рекомендацій з догляду за обробленою ділянкою тіла.

Тату-салон VeAn у Броварах пропонує такі послуги:

  • художнє татуювання;
  • перманентний макіяж;
  • модифікація тіла;
  • видалення татуювання за допомогою лазера;
  • видалення перманентного макіяжу;
  • навчальні курси з татуювання, татуажу та пірсингу;
  • продаж витратних матеріалів.

Ми вирішили дізнатися детальніше про кожну послугу, щоб ближче познайомитися зі сферою індустрії краси, запропонованої у тату-салоні.

Як у Броварах працює тату-індустрія: екскурсія в тату-салон (фоторепортаж), фото-2

Татуювання

Тату — це можливість виділити себе, підкреслити свою індивідуальність, виразити свої цінності і захоплення. Сфера художнього тату-мистецтва настільки розвинена, що у ній вміщується неймовірна кількість найрізноманітніших ескізів із будь-якими зображеннями. Люди прикрашають свої тіла малюнками тварин, квітів, птахів, зображеннями інших людей, різноманітними орнаментами, абстракціями тощо. Кольоровий варіант тату може бути так само різноманітним: від чорно-білого до яскравого, барвистого зображення.

Як у Броварах працює тату-індустрія: екскурсія в тату-салон (фоторепортаж), фото-3

Пірсинг

Пірсинг — це родзинка в будь-якому образі. Добре підібраний різновид бодімодіфікації може ефектно підкреслити стиль свого носія. Сьогодні з його допомогою можна прикрасити оригінальними сережками практично будь-яку частину тіла: обличчя, вуха, шию, груди, спину, інтимні місця тощо. При цьому, кожен з видів пірсингу має низку різновидів. Кожен клієнт зможе підібрати відповідний для себе варіант прикраси для тіла.

Як у Броварах працює тату-індустрія: екскурсія в тату-салон (фоторепортаж), фото-4

Татуаж

Якщо тату і пірсинг мають широкий попит серед представників обох статей, то татуаж здебільшого обирають жінки. Ця послуга дозволяє носити дівчатам і жінкам довговічний макіяж, який не розмазується і не змивається водою. Це чудове заощадження часу, що прискорює щоденні вранішні збори, так само як і грошей, які витрачаються на косметичні засоби.

Навчання

Навчальні курси з татуювання, перманентного макіяжу і пірсингу проходять за спеціально складеною програмою, яка відповідає академічному рівню. Ці курси складаються з теоретичної і практичної частин, що дозволяє учням краще засвоїти знання та закріпити навички. До кожного учня підбирається індивідуальний підхід, щоб повністю розкрити його потенціал. Наприкінці навчання учні проходять відповідні іспити й отримують сертифікати, що підтверджують їхню кваліфікацію.

У VeAn працюють молоді, креативні майстри, які невпинно удосконалюють свої навички. А їхня професійна підготовка гарантує безпеку і якісний результат послуг.

Ми познайомилися з майстрами салону ближче. А також розглянули топові роботи кожного.

Максим Сергієнко (тату-майстер) – володар диплома міжнародного рівня, що підтверджує спеціалізацію майстра, член Національної асоціації майстрів тату, татуажу і пірсингу «ГО НАМ ТАТУ». Основним стилем робіт Максима став Neo Traditional. У студії VeAn прогресує набагато в цьому напрямі.

Кирило Теплюк (майстер тату) – володар диплома міжнародного рівня, що підтверджує спеціалізацію майстра. Стаж роботи — півтора роки, любить працювати з кольоровими тату, обожнює свій колектив і місце, де може розвиватися.

Кристина Циганова (тату-майстер) — володар диплома міжнародного рівня, що підтверджує спеціалізацію майстра. Працює тату-майстром 3 роки. Малює, пише, б'є. Знає як підкреслити унікальність клієнта. Знає як робиться стиль.

Микола Шевчук (майстер тату) — володар диплома міжнародного рівня, що підтверджує спеціалізацію майстра. Займається тату близько 4 років. Працює в стилях Black & Gray, Color tattoo, traditional.

Катерина Руденко(майстер з пірсингу, видалення тату) — володар диплома міжнародного рівня, що підтверджує спеціалізацію майстра. Безболісно видалить «помилки молодості» і подарує новий стиль.

Ольга Чуйкова (майстер з татуажу) – володар диплома міжнародного рівня, що підтверджує спеціалізацію майстра, член Національної асоціації майстрів тату, татуажу і пірсингу «ГО НАМ ТАТУ». Майстер і вчитель перманентного татуажу міжнародного класу. Вона уміє підкреслити красу і приховати вади. А також робить камуфляжі шрамів і видаляє неякісний татуаж ремувером. Має величезну кількість задоволених клієнтів і щасливих випускників.

Салон працює з понеділка по неділю з 11 до 19 години. Тел.: +38 099 147 68 18.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тату-салон #тату #татуювання #пірсинг #татуаж #перманентний макіяж #навчання #Vean
Оголошення
live comments feed...