• Головна
  • Які дрова найкращі для опалення дачі?
Новини компаній
17:10, 21 листопада 2021 р.

Які дрова найкращі для опалення дачі?

Новини компаній

Якщо Ви взимку їздите на дачу, щоб відпочити від галасливого міста, будинок потрібно опалювати. У продажу представлені різні види дров. Тому потрібно знати, в чому особливості кожного варіанта і що найкраще підходить для опалення дачі. Давайте розглянемо кілька видів продукції, яку пропонує компанія База Дров у Києві. На сайті продається якісне паливо за доступною ціною.

Колота береза

Березові дрова – популярний вид деревини, що має великий попит. Це відмінний варіант для опалення дач та саун. Дрова добре горять за рахунок вмісту смоли у корі. Поліна горять протягом тривалого часу, а коли утворюється вугілля, вони також довго тліють. Це важлива особливість, завдяки якій забезпечується економна витрата дров.

При виборі палива для печі зверніть увагу на колоту березу. Це вигідний варіант, під яким мається на увазі прийнятна ціна, теплотворність 2804 ккал/кг та швидке розпалювання. Ще один плюс березових дров полягає в антибактеріальних властивостях. При горінні полін по дому розноситься цілющий аромат, що сприятливо впливає на дихальну систему.

Колотий ясен

Це категорія дров, що широко використовуються для опалення дач. При горінні палива виділяється багато тепла. Питома теплотворність колотого ясеня становить 3000 ккал/кг. Щодо вологості полін, такий показник не перевищує 30%.

Колотий ясен - чудовий варіант для обігріву заміського будинку. Паливо відрізняється універсальністю, оскільки підходить для побутових печей та для котлів. Якщо дрова сухі, з розпалюванням не виникають складності. Ясеневі поліна швидко розпалюються і горять без утворення іскор. Це актуальний момент, якщо на дачі облаштований камін. Ви можете без побоювань використовувати дрова як паливо.

Обравши дрова ясена, Ви не пошкодуєте! Це раціональне рішення, під яким мається на увазі:

  • рівномірне горіння;
  • утворення сажі у мінімальній кількості;
  • тривале горіння;
  • зберігання у спеціальному приміщенні та на вулиці під навісом.

Колотий клен

Це порода деревини, яку можна порівняти із дубом. Кленові поліна підходять для котла в будинку та для лазні. Головні особливості таких дров – висока щільність, хороша тепловіддача та відсутність іскор. Кленові дрова швидко спалахують і довго горять. Поліна можна зберігати протягом трьох-чотирьох років. Для такої мети облаштовується спеціальне місце на вулиці, яке обов'язково захищається від дощу та снігу. Також забезпечується провітрювання дров. Для цього поліна укладаються на піддони. Між рядами розміщується цегла або інші матеріали.

На що звертати увагу під час вибору дров?

Щоб покупка була вдалою, важлива якість дров. Значущим параметром є рівень вологості. Поліна мають бути сухими, в ідеалі – заготовлені минулого року. Також слід звертати увагу на довжину полін. Звичайно, розміри відрізнятимуться, але бажано ненабагато. Тоді поліна можна акуратно укласти на вулиці та розміщувати в печі.

Якщо Ви хочете дізнатися додаткову інформацію про види дров для печі, прочитайте статтю http://kladempech.ru/kakie-drova-luchshe/#i-10. Тут йдеться і про березу, і про сосну, і про осику.

Обирайте дрова для опалення дачі за тепловіддачею, щільністю, смолистістю, легкістю обробки. Бажано, щоб поліна горіли з невеликою кількістю диму і після себе залишали трохи золи. У статті ми розглянули кілька чудових варіантів. Ви можете купити березові, ясенові або кленові дрова та використовувати паливо для обігріву заміського будинку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дрова #дача #опалення
Оголошення
live comments feed...