• Головна
  • Як придбати рефконтейнер: основні параметри вибору
Новини компаній
16:36, 24 грудня 2021 р.

Як придбати рефконтейнер: основні параметри вибору

Новини компаній

Транспортування продуктів, що швидко псуються, здійснюється з використанням рефрижераторних контейнерів ємністю 10, 20 або 40 футів. У таких холодильних контейнерах найчастіше перевозять продукти харчування, напівфабрикати, напої, фармацевтичну продукцію, живі квіти чи кімнатні рослини.

Рефрижераторний контейнер дозволяє встановити особливий температурний режим та рівень вологості для збереження якості продукції. Якщо поставки здійснюються регулярно, є сенс купити спеціалізоване обладнання, а не постійно витрачатися на його оренду.

Як придбати рефконтейнер: основні параметри вибору, фото-1

Як правильно вибрати реф контейнер

Контейнер є ємністю, виконаною з міцного металу, обладнаного додатковою теплоізоляцією та гідроізоляцією. Перед покупкою обладнання важливо врахувати його цільове призначення, оскільки саме від цього залежатиме тип, потужність та функціональність логістичної тари.

Важливі критерії:

  • Обсяги перевезень. Від цього критерію залежатиме розмір контейнера. Моделі на 20 футів передбачають перевезення 28-38 кубометрів вантажу вагою 21-22 тонн. У контейнері на 40 футів можна перевозити 27 тонн.
  • Тип вантажу. Цей параметр задає потужність контейнера та його функціональність, тому потрібно вибрати тару з оптимальним температурним діапазоном. Самий стандартний становить від -25…+25°С. Окремі морозильні установки дають можливість заморожувати продукцію при температурі до -60°С.

Важливо враховувати й інші необхідні параметри контейнера, які будуть визначати його функціональність:

  • від типу компресора залежать параметри обслуговування логістичної тари;
  • на вагу контейнера впливає не тільки матеріал, з якого він виготовлений, але й додаткове обладнання.

Останній параметр дуже важливий, коли йдеться про перевезення товарів по воді або повітрю.

Як придбати рефконтейнер: основні параметри вибору, фото-2

Як перевірити якість контейнерів

Рефрижераторні контейнери, які будуть використовуватися для перевезень, у тому числі міжнародних, повинні відповідати встановленим параметрам якості, щоб безпека та збереження характеристик вантажу були гарантовані. Важливо звертати увагу на такі деталі:

  • каркас має бути жорстким та стійким до деформацій різного виду;
  • обшивка повинна бути всередині та зовні, найкращими вважаються саме сталеві полотна всередині;
  • обов'язкова наявність теплоізоляції.

Продавець повинен мати документи про сертифікацію продукції або акти огляду, якщо йдеться про товари, що раніше були в експлуатації. Важливо також обумовлювати можливість повернення або заміни тари, якщо вона не відповідає заявленій якості.

Компанія Global Container Service надає гарантію на бездоганну службу логістичного обладнання до 12 місяців.

Чому варто вибрати Global Container Service

Будь-який тип логістики, у тому числі складської, вимагає вибору якісної тари. Він залежить від вимог, які пред'являються до умов зберігання товару. Продукти харчування, медикаменти, хімічні речовини потребують дотримання температурного режиму. Ця потреба є ключовою у виборі засобів їх зберігання та/або перевезення.

Реф контейнери - оптимальний вибір. Вони мобільні, функціональні і прості в експлуатації.

Global Container Service пропонує покупцям та орендаторам великий вибір тари від відомих у світі виробників Carrier, Daikin, Starcool, Thermoking.

Придбати або орендувати рефрижераторні контейнери, танк-контейнери, морські суховантажні контейнери, а також дизельгенератори та джансети ви зможете на найвигідніших для себе умовах!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...