• Головна
  • Як перевірити турбіну на бензиновому двигуні?
17:20, 2 грудня 2021 р.

Як перевірити турбіну на бензиновому двигуні?

Як перевірити турбіну на бензиновому двигуні?

Ми розповімо вам, як перевірити турбіну на бензиновому двигуні та де виконати ремонт силового обладнання, якщо ви виявите проблему.

f6b04rg7Kj8mk6OiVf3VcnRbjwW4RTvNeYuIAovyEPsSZupk71u9es432JZFKKtVHhgAQPPftO_jrqlgFS7VTAzKG9hSrm8iLhojOc5ZKILk9gUeBTLGpaQMyw58NdACoVct7m7R

Ознаки несправності силового обладнання

Ремонт турбін обійдеться вам недешево, якщо ви серйозно запустите проблему. Дешевше виправити, ніж купувати нове обладнання. Тому вчасна діагностика допоможе вам уникнути значних фінансових втрат. Якщо ви виявили одну з перерахованих проблем, то вам варто відвідати автомеханіка:

• синій, сірий або чорний дим із вихлопної труби;

• сильний скрегіт, свист чи постукування під час розгону та упродовж усієї роботи двигуна;

• різке збільшення витрати олії;

• втрата потужності та тяги, погана динаміка розгону.

Ці ознаки не завжди вказують, що проблема саме в силовому устаткуванні. Але найчастіше саме турбіна потребує ремонту.

Крім перерахованих вище ознак, ви можете візуально оглянути мотор на наявність пошкоджень. Насамперед потрібно перевірити, чи є підтікання олії на поверхні силового вузла. Проблема може бути в порушенні герметичності патрубків, фільтрів та інших запчастин, пов’язаних із подачею оливи у двигун. Оливне голодування може стати серйозною проблемою та призвести до виходу з ладу двигуна повністю.

Перевірте герметичність з’єднань повітряних патрубків. Також потрібно переконатися, що фільтр не засмічений та його не потрібно оперативно міняти. 

DxfR6izXUbSEWOQN98XTu1ugOcbA8TMU-6UQPqt_VJy6YyRW0HdYSyWrMst8AKaM7MpSsbJXx-K-pTfVc1yEHgmtmaxk_8tbdui4BpNVczFrAsntlh-h_yKoQp_zv0DP4PqmxAAI

Де можна здійснити ремонт турбокомпресора в Україні?

Відома українська компанія Centr Turbin пропонує своїм клієнтам такий затребуваний сьогодні сервіс як ремонт турбін. Майстри працюють на найновішому обладнанні й мають чималий досвід роботи в даному напрямі. Ви зможете підшукати відповідне СТО, виходячи з вашої локації!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БРОВАРИ #ТУРБІНА #ДВИГУН #РЕМОНТ
Оголошення
live comments feed...