• Головна
  • Чи залежить якість бонгу від ціни?
Новини компаній
18:00, 11 листопада 2021 р.

Чи залежить якість бонгу від ціни?

Новини компаній

Вибір бонга насправді не так вже й простий. Девайс користується величезною популярністю. А попит, як відомо, породжує море пропозицій. Можна розгубитися від великої кількості курильних гаджетів різних форм та розмірів. Але! Найкращий, й не побоїмося так себе назвати, хедшоп скляного посуду Магаз420 пропонує найширший асортимент бонгів за найсмачнішою ціною.

Ми не схвалюємо та не закликаємо до вживання речовин, що впливають на психіку, а також не реалізуємо й не виробляємо суміші для паління, але ми вносимо посильний внесок у культуру паління шляхом огляду популярних курильних девайсів.

Скло, як воно є

Чи залежить якість бонгу від ціни?, фото-1

Боросилікатне скло дивовижний матеріал – податливий, термостійкий, ударостійкий. Із загартованого скла народжуються дивовижні моделі сучасних курильних девайсів. Майже всі гаджети виготовляються вручну майстрами склодувами. І якщо вже говорити про вартість скляних агрегатів, то апріорі неможливо купити бонг із боросилікатного скла за три копійки.

Тут безпосередньо працює принцип ціна – якість. Чим товщі стінки, важче основа та крутіше дизайн, тим дорожче коштує модель. А якщо бонг ще й із наворотами, то ціна може виявитися досить високою. Але повірте, воно того варте! Не можна економити на собі, коханому. Просто потрібно грамотно підійти до питання покупки, і ми з цим завданням допоможемо вам впоратися.

Головні параметри бонгів

Основною характеристикою, що впливає на вибір гаджета, вважається висота девайсу. Залежно від «ростовки» змінюється цінова політика – від меншого до більшого. То, що менше ростом, то дешевше. Але з міні-бонгом на спілкування з численними друзями нема чого розраховувати. Це покупка для одного, максимум двох дружбанів-стоунерів.

Компактні моделі з боросилікатного скла дуже міцні, а при делікатному поводженні, як із вазою для квітів, служать дуже довго. У Magaz420 є прості моделі, є, як і братики-велетні, обладнані перколяторами, айс-системою, кіккером та іншими фішками бонгобудування. Єдине, у такому бонгу об'єм рідини для охолодження диму зовсім невеликий.

Бонги середньої величини, від 30 до 45 см – визнані круті експерти з якісного очищення диму від шкідливих домішок та канцерогенів. Ця найпопулярніша категорія девайсів. Їх купують, розраховуючи на зустрічі кількох друзів-однодумців одночасно. Бонги-гіганти від 45 см і вище, ну, ви самі розумієте, що важкі, супермісткі, на велику юрбу друзів та й на великі гроші.

Рецепти покупок

Ось тут і розпочинаються нюанси. Якщо хочеться всього й одразу, то доведеться розщедритися. Бонг повністю упакований декількома видами перколяторів, а такі моделі оснащуються каскадом з двох, трьох та й навіть чотирьох перколяторів. Тут же є система для утримання льоду, є прекулер для додаткового очищення диму, є забійний адаптер, є кіккер та ще щось, то й стоїть чимало.

Можна піти двома шляхами для придбання заповітної мрії. Заглянути на віртуальні полиці Магаз420 де відбувається розпродаж бонгів, та отримати найсмачнішу знижку. Або другий варіант. Купити найпростішу модель, та й надалі піддати гаджет апгрейту. Це як відтюнінгувати авто. Згодом докупити додаткову камеру для очищення диму. Далі – більше, наприклад, крутий адаптер та шліф із вбудованою сіточкою-фільтром.

Дивно, але на сайті хедшопа можна знайти недорогі моделі європейських, але маловідомих брендів. Вони не поступаються якістю навіть найдорожчим бонгам світу RooR, чи голландським Grace Glass або німецьким Black Leaf. А якщо сумніваєтеся, скористайтесь моментом та проконсультуйтеся з нашим менеджером. Всі ваші сумніви розтануть, як торішній сніг.

Мир усім, ваш Магаз420

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...