• Головна
  • 3 правила лікування гіперпігментації
Новини компаній
17:00, 9 листопада 2021 р.

3 правила лікування гіперпігментації

Новини компаній

Поява пігментних плям обумовлена і генетичною схильністю, і різними патологіями, але найчастіше – ультрафіолетом. Надмірне перебування на сонці або в солярії є безумовною причиною виникнення плям на шкірі. Крім того, гіперпігментація шкіри причини передбачає і у вигляді опіків, гормонального збою, а також фотостаріння, що більш притаманно для людей зі світлою шкірою і відповідно – нестачею меланіну. Тому захист від сонця завжди є вкрай важливим.

Прибрати пігментні плями лазером – найефективніший на сьогоднішній день метод лікування гіперпігментації. Його промені світла, впливаючи лише на пігмент меланін і не пошкоджуючи шкіру, дають прекрасний результат, особливо в комплексі з іншими способами лікування.

Наша клініка естетичної медицини Venus Clinic, яка знаходиться в Києві, допоможе впоратися з проблемою гіперпігментації безболісно, професійно і з довгостроковим ефектом від курсу лікування.

Яка буває гіперпігментація, що потрібно знати про її лікування – зараз розповімо детальніше.

Що таке гіперпігментація та які типи бувають

3 правила лікування гіперпігментації, фото-1

Гіперпігментація – це порушення синтезу меланіну, через що надлишок цього пігменту проявляється у вигляді плям. Зазвичай вони з'являються на обличчі та шиї, а також руках. Пігментні плями на шкірі мають відтінок від темно- та світло-коричневого до сіруватого. Провокатором такого внутрішнього порушення і, як наслідок, появи пігментних плям частіше є промені ультрафіолету.

Відмітимо, що пігментні плями на обличчі (наприклад, серед найпопулярніших – мелазма на обличчі) дають істотний естетичний дискомфорт, рішенням якого повинне бути якісне лікування. Таке видалення пігментних плям у Києві вам точно нададуть у Venus Clinic.

Типи таких плям на обличчі залежать від глибини залягання самого меланіну. Отож, види пігментних плям на шкірі наступні:

  • Глибокий вид. Локалізація меланіну в дермальному (глибокому) шарі.
  • Поверхневий. Розташування пігменту в епідермальному (зовнішньому) шарі – ближче до поверхні шкіри.
  • Змішаний. Наявність пігменту і в глибокому, і в зовнішньому шарі.

Серед пігментних плям, які можуть вражати разом обличчя та тіло – мелазми, веснянки, лентіго, невус Ота, хлоазми і т. п.

Гіперпігментація лікується

Порушення пігментації шкіри – явище зовсім не страшне. Спостерігається воно у великої кількості людей і в більшості випадків не передбачає злоякісного характеру. Гіперпігментація однозначно лікується і важливим фактором в виборі правильної терапевтичної стратегії є причина виникнення цієї проблеми.

Естетична медицина активно розвивається сьогодні, в тому числі і щодо вдосконалення нових консервативних методик корекції зовнішніх проявів пігментації. Саме тому найефективнішим, з огляду нашого багаторічного експертного досвіду, буде комплексне видалення пігментних плям на лиці та тілі.

Методи лікування: 3 основних правила

3 правила лікування гіперпігментації, фото-2

Комплексний підхід у лікуванні надмірного прояву меланіну передбачає як догляд за шкірою обличчя вдома, так і сучасні інноваційні методики у вигляді кислотної ексфоліації, як, наприклад, дієвий пілінг Джеснера.

3 правила діючого лікування гіперпігментації:

  • Домашній догляд – доглядаюча косметика з активними компонентами по типу різних кислот (саліцилової, молочної, лимонної), а також ретинолу. Обов'язковим у цьому випадку є очищення, зволоження шкіри, корекція дермальної роботи за рахунок сироваток і захист завдяки SPF.
  • Пілінги – хімічні робочі компоненти, як в PCA Skin (ензимний догляд, що якраз включає в себе пілінг Джеснера, в складі якого присутні резорцин і саліцилова, лимонна, койєва та молочна кислоти).
  • Фотолікування – у вигляді лазерної шліфовки і фотопроцедур BBL або ж BBL Forever Clear.

Позбутися пігментних плям за допомогою всіх способів в комплексі точно вийде. Фото до та після процедур покажуть помітний результат, тому рекомендуємо здійснити запис на прийом у Venus Clinic прямо зараз!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...