• Головна
  • Медтаксі – зручний і корисний сервіс в Броварах
Новини компаній
09:00, 1 вересня 2021 р.

Медтаксі – зручний і корисний сервіс в Броварах

Новини компаній
Медтаксі – зручний і корисний сервіс в Броварах

Завдяки інноваціям і активно розвивається спектру послуг для просто населення порівняно недавно в кожному місті України з'явилася нова послуга – транспортування лежачих хворих на спеціалізованому транспорті. Медтаксі в Броварах, саме так називають подібну послугу, відкриває масу можливостей для людей, прикутих до ліжка або обмежених в пересуванні. Серед таких можливостей: поїздки в реабілітаційний центр, на лікування в інше місто, трансфер до вокзалу чи аеропорту і ще багато інших, що дозволять полегшити життя пацієнта з обмеженими можливостями. 

Плюси послуги медтаксі в Броварах 

Ось уже кілька років медтаксі здійснює транспортування лежачих хворих по місту і за його межі. У перші роки було зроблено багато помилок, які в подальшому були враховані і виправлені. Сьогодні – це служба, яка підвищила якість своїх послуг і знизила ціну, завдяки чому отримує щодня величезну кількість замовлень. Але і це ще не все, є маса інших незаперечних переваг співпраці з медтаксі в Броварах: 

  • Особистий автопарк спеціалізованого медтранспорту. Всі автомобілі нові, доглянуті, перед кожною поїздкою проходять дезінфекцію. Оснащені всім необхідним для комфортного перевезення лежачого пацієнта та супроводжуючих його осіб. Э все необхідне медичне обладнання.
  • Можливість оплати послуги через термінал. Не завжди у пацієнта з собою є готівка, але не біда, адже можна розплатитися банківською карткою своєї або родича. 
  • Оплата частинами. Лежачі пацієнти не завжди мають можливість оплатити відразу послугу траспортування в Броварах, нічого, тепер це можна зробити в розстрочку або частинами. 
  • Безкоштовний інтернет. Кожен автомобіль оснащений Wi-fi, тому пацієнтові в дорозі буде не нудно, він зможе подивитися фільм або поспілкуватися з рідними по відеозв'язку. 
  • Низька вартість послуг. Тільки медтаксі пропонує своїм клієнтам найнижчу ціну за Україну. Мінімальна вартість замовлення становить 300 гр. Але ця сума не остаточна, вона може змінюватися в залежності від дальності транспортування і задіяння додаткового обладнання. 
  • Гнучка система знижок. Клієнти, що регулярно користуються медтаксі, можуть отримати суттєві знижки на наступні замовлення. 

Служба перевезення лежачих хворих зробила все можливе, щоб людина могла легко дістатися в потрібне місце і не відчувати жодних незручностей чи дискомфорту.

https://specmedtrans.com.ua/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...