• Головна
  • Торгові ваги – як вибирати правильно?
Новини компаній
11:53, 19 жовтня 2021 р.

Торгові ваги – як вибирати правильно?

Новини компаній

Які чинники впливають на збільшення швидкості продажів, і на що звертають увагу покупці? Ввічливе обслуговування, грамотні продавці, якісні та недорогі товари. Є один фактор, який безпосередньо впливає на репутацію і прибуток магазину – надійні та якісні ваги. Широкий вибір моделей представлений на https://hottorg.com.ua/ua/g37330431-vesy-torgovye-tovarnye   – тут можна вибрати відповідні ваги, залежно від характеристик і функціонала. При виборі важливо враховувати, які бувають типи ваг, їх призначення.

Ваги торговельні електронні

Ваги торговельні електронні

Види торгового вагового устаткування

Торговельні настільні ваги об'єднують в собі декілька різновидів:

Із стойкою. Ваги із стойкою знайшли широке застосування в приміщеннях з високими вітринами. На спеціальній штанзі, жорстко прикріпленій до платформи, встановлений дисплей. Конструкція корпусу має двосторонню індикацію, що створює зручність, як для продавця, так і для покупця.

Стойку легко регулювати по висоті, що дозволяє використати устаткування на прилавках з різною висотою. Ваги для магазину мають багато функцій, що полегшують роботу: обнулення, підсумовування товарів, тара, здача, а також пам'ять до 10 осередків. У деяких моделях є можливість підключення до комп'ютера.

  • З друком етикетки. Незамінні в залах самообслуговування, у великих супермаркетах. Ваги зважують товар і одночасно друкують чеки. У чеках міститься детальна інформація про товар: найменування, ціна за 1 кг, вага продукту, термін реалізації і кінцева вартість. Випускаються з нижнім і верхнім розташуванням кнопок, а також з сенсорним екраном.

Моделі з кнопками-картинками або сенсорні є переважними, оскільки значно полегшують процедуру зважування для клієнтів. Електронні ваги також використовуються в підсобних приміщеннях для фасувальних операцій. Відрізняються сучасним дизайном і яскравою індикацією.

  • Без стойки. Найскромніші та найбільш дешеві. Знайшли застосування в невеликих торгових точках, реалізації товару на винос, ринках, кіосках і для сезонної виїзної торгівлі. Завдяки невеликій масі та габаритам, їх легко переносити, вони не займуть багато місця в машині.

Мають двосторонню індикацію, клавіатуру із захисною плівкою, рівну поверхню платформи з нержавіючої сталі. Ваги для ринку дозволяють підсумовувати вартість продукту, забезпечені акумуляторними батареями для автономної роботи.

Ваги торговельні електронні

Ваги торговельні електронні

Особливості торгових ваг – погрішність і дискретність

Окрім зручності роботи, різноманітності функцій, ваги повинні відповідати певним вимогам для коректної роботи.

Показник погрішності можна знайти в інструкції з експлуатації, яка обов'язково входить в комплект до пристрою. Допустима максимальна вага є визначальним чинником. Зазвичай для роздрібної торгівлі використовуються ваги до 15 кг, вони мають мінімальну погрішність.

Дискретність – це крок датчика, що реагує на зміни маси. Якщо на вагах 2000 грам товару, то при додаванні 3 грам, на вагах відобразиться 2005 грам. В даному випадку погрішність складає 2 грами при дискретності 5 грам. У технічній документації це зображується як 2\5.

Важливими показниками є межі по вологості та температурі довкілля. При роботі в складних умовах – підвищеної концентрації пилу і вологи, корпус ваг має бути оснащений додатковим захистом.

Компанія Hottorg пропонує послуги з продажу торгового вагового устаткування:

  • Ваги з допустимою масою 15 кг;
  • Ваги до 30 кг, 40 кг, 60 кг;
  • Якість і надійність від провідних виробників України та Південної Кореї;
  • Гарантія, адекватні ціни, акції; - Широкий асортимент для різних видів торгівлі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#компанія Hottorg #ваги до 30 кг #ваги до 15 кг #ваги для ринку #електронні ваги #ваги для магазину #торговельні настільні ваги #торгові ваги
Оголошення
live comments feed...