• Головна
  • Броварські спортсмени стали призерами чемпіонату України з боксу
15:59, 15 вересня 2021 р.

Броварські спортсмени стали призерами чемпіонату України з боксу

З 6 по 11 вересня в Одесі проходив чемпіонат України з боксу серед дорослих. В складі збірної Київщини було представлено дев’ять спортсменів із Броварів, яких підготували тренери Ігор Цвітненко та Олександр Поліщук.

В підсумку перемогу в командному заліку чемпіонату України здобула збірна Харківської області, представники якої завоювали 7 нагород. Друга сходинка у збірної Одеської області, третє місце посіла збірна Київської області.

Всі призери з Київщини – представники Броварської школи боксу:

- чемпіоном України став Іван Папакін (75 кг)

- другі місця посіли Ярослав Самофалов (71 кг) та Дмитро Ловчинський (92+ кг)

- бронзовими призерами стали Андрій Лопушенко (48 кг), Тарас Бондарчук (60 кг) та Ельвін Алієв (67 кг).

Чемпіонат України є основним цьогорічним стартом для чоловіків, за результатами якого буде сформована збірна команда України і лідери візьмуть участь у чемпіонаті світу, який у листопаді відбудеться в Сербії.