11:52, 1 вересня 2021 р.
Претендентам: 5 лайфхаків під час пошуку роботи
Ви шукаєте нову роботу і вже затамували подих в очікуванні майбутньої цікавої посади?
Гарна позиція! Але тривалі пошуки достойного місця можуть у будь-кого поступово зменшити оптимізм. У середньому на працевлаштування кандидати витрачають 1-3 місяці. Щоб використати цей час пошуків роботи із користю, тримайте лайфхаки від кадрового порталу grc.ua.
1. Проведіть аудит своєї професійної діяльності. Визначте свої пріоритети, знання, вміння, навички, досягнення. Оцініть фінансово свої можливості, дізнайтеся середню зарплатню по галузі. Визначте для себе мінімальний і бажаний рівень заробітної плати та комфортний графік роботи. Шукайте вакансії з урахуванням цих вимог, або пропонуйте їх на співбесідах. Як результат аудиту, напишіть супровідний лист для роботодавців. Це допоможе правильно презентувати себе і обгрунтувати свої вимоги.
2. Поки шукаєте роботу, поглибте свої знання за спеціальністю. Кожна професія має безліч нюансів, які слід знати. Можливо ви щось забули з теорії, або не встигли ознайомитися з новинками у вашій сфері. Для цього можна пройти професійні курси або самостійно знайти і вивчити свіжу інформацію в мережі. Тривалий час пошуків роботи може піти вам на користь. Чим більше ви «прокачаєте» себе як спеціаліста, тим більші шанси влаштуватися у серйознішу компанію і претендувати на вищу зарплатню.
3. Вивчіть нарешті англійську, або французьку... Немає такої вакансії у крупній компанії, яка б не потребувала знання певної мови. Якщо ви вже достатньо володієте мовою – підвищіть свій рівень. Якщо не знаєте мови взагалі, почніть вивчати принаймні англійську, самостійно або на курсах. Можливо саме цього навику вам бракувало для отримання бажаної посади. Це саме стосується володіння комп’ютером. Вдоскональте свої навички, адже це – базові вимоги для більшості сучасних вакансій.
4. Приведіть до ладу свої сторінки в соцмережах. Деякі роботодавці приділяють посилену увагу персональним властивостям кандидатів, тому можуть прискіпливо вивчати автобіографію, рекомендаційні листи та профілі у соцмережах. Сьогодні скласти портрет людини просто і швидко можна, переглянувши її сторінки у соцмережах. Приберіть занадто відверті фотографії, або ті, що зображують неприйнятну поведінку. Кожен серйозний роботодавець хоче побачити у своєму колективі дисципліновану людину.
Видаліть агресивні або дискримінаційні тексти, пишіть здебільшого позитивні статуси і коментарі. Навіть якщо це не ваша життєва позиція, зрозумійте, у вас більше шансів отримати роботу, дотримуючись таких правил.
5. Підготуйтесь до співбесіди. Продумайте і відрепетируйте свої відповіді. Позиціонуйте себе як досвідченого спеціаліста. Від вашої впевненості при проходженні співбесіди залежить 100% результату. Якщо ви будете відчувати себе невпевнено, а саме сумніватися чи підходите ви на дану посаду, чи вистачить у вас досвіду та навичок, – роботодавець також почне в цьому сумніватися. Отже, з того моменту, коли вас запросили на співбесіду запевніть себе, що ви саме той професіонал на якого чекають в цій компанії!
Для підкріплення ви можете акцентувати увагу HR менеджера на своїх попередніх професійних досягненнях. Але якщо їх немає, все одно, поводьтеся впевнено і спокійно, наче ви головний, реально досвідчений претендент на цю посаду. Для більшого порозуміння з роботодавцем, попередньо вивчіть інформацію про компанію: її ринкові цілі, досягнення, асортимент продукції, конкурентів. При нагоді дайте зрозуміти HR менеджерові, що ви поділяєте позиції бренду, і тому прийшли на співбесіду саме до цієї компанії.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Українські чиновники проходять навчання з розслідування злочинів у сфері криптовалют
Новини компаній
15:00
Вчора
20:04
12 грудня
19:30
12 грудня
15:59
12 грудня
16:47
10 грудня
ТОП новини
Оголошення
live comments feed...