• Головна
  • Як правильно лікувати алкоголіків і чого їх не можна кодувати
Новини компаній
17:10, 29 липня 2021 р.

Як правильно лікувати алкоголіків і чого їх не можна кодувати

Новини компаній

Якщо людина стає алкоголіком, їй необхідна правильна допомога, яка дасть реальний результат. Часто оточення залежного цього не розуміє. Це не дивно, адже люди рідко сприймають алкоголізм, як справжню серйозну хворобу, що потребує комплексного лікування. В більшості випадків оточення вважає, що алкоголік просто не хоче займатися своїм життям, не бажає розвиватися, лінується. Їм здається, що хворий одного ранку може прокинутися. вирішити, що більше не п'є та почати радіти життю.

Як правильно лікувати алкоголіків і чого їх не можна кодувати, фото-1

На жаль, це нереально. Річ у тім, що алкоголіками стають тільки ті люди, які мають необхідність тікати від реальності. Такі втечі потрібні, бо людина не може впоратися з власними проблемами та переживаннями. Вона може навіть сама не усвідомлювати, чому саме їй так боляче. Часто коренем є якийсь травматичний досвід дитинства, проблеми соціалізації, нереалізованість. Також люди починають пити і через втрати, перевтому, безсоння. Насправді, причин дуже багато, тому не можна сказати, чому людина стала алкоголіком, без спілкування з психологом.

Так, саме психолог є тим лікарем, який допомагає алкоголікам переосмислити своє життя та почати його з чистої сторінки. Звісно допомога нарколога теж необхідна, але вона більше стосується фізіологічної сторони, ніж психологічної. Робота з психологом ґрунтується на пропрацьовуванні травм, пошуках кореня проблеми, яка не дає людині спокійно жити.

Ось чому не можна пробувати лікувати пацієнта за один сеанс, тим більше використовуючи підшивання чи кодування. Підшивання можливе лише після проходження курсу лікування і з власного бажання пацієнта. А кодування від алкоголю – це спроба зекономити, яка може закінчитися серйозними наслідками.

В чому небезпека кодування

В нашій країні досі популярне кодування за методом Довженко, яке було розроблене на початку дев'яностих. Олександр Довженко нібито навчив своїх послідовників за допомогою гіпнозу відбивати у людей бажання пити алкоголь. І вони досі працюють по всіх країнах СНД.

Насправді методика заснована на гіпнозі – це дуже ненадійна річ. Адже не всі люди піддаються гіпнозу, а якщо навіть і піддаються, то позбавлення залежності через нав’язані страхи – це точно не те, що необхідно людині з травмами та психологічними проблемами. Так, людина може перестати пити, але вона не стане від того щасливішою.

Тому замість того, щоб кодувати хворого, краще звернутися в клініку, де є стаціонарне комплексне лікування. Саме таким є наркологічний центр доктора Кадирова. Всі подробиці про нього можна дізнатися за посиланням: https://narko-centr.com.ua/uk/. Тому якщо трапилася біда, не пробуйте зекономити, а звертайтеся за реальною допомогою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...