• Головна
  • Якісне та точне ультразвукове дослідження в «Альфа Медікал»
Новини компаній
17:30, 23 липня 2021 р.

Якісне та точне ультразвукове дослідження в «Альфа Медікал»

Новини компаній

В останні десятиліття діагностика внутрішніх органів стала набагато точніша завдяки сучасним технологіям. УЗД - один з найпопулярніших діагностичних методів, який став доступним для кожного. Таке дослідження допомагає зрозуміти, чи є відхилення у функціонуванні внутрішніх органів, визначити патологію і призначити відповідне лікування.

Крім точності діагностування, ультразвукове дослідження має й інші плюси:

  • УЗД не опромінює людину, тому воно не може нашкодити здоров'ю;
  • вартість дослідження невисока, тому кожен може скористатися діагностикою;
  • не потрібно наркоз або спеціальна підготовка перед процедурою;
  • під час УЗД можна досліджувати як один орган, так і кілька за один раз.
Якісне та точне ультразвукове дослідження в «Альфа Медікал», фото-1

УЗД використовують в різних випадках. Часто це дослідження застосовують, щоб визначити стан плоду. Також часто діагностику проводять жінкам, щоб визначити стан матки, яєчників, побачити, чи є новоутворення, які можуть бути злоякісними. Ще одна причина для призначення УЗД - визначення розташування спіралі всередині матки. Така діагностика дозволяє дізнатися, чи розташована вона правильно.

За допомогою УЗД можна визначити порушення в роботі органів малого таза, зокрема органів мошонки. Також діагностика допомагає зрозуміти, чи є порушення в кровопостачанні чоловічих статевих органів.

Лікарі призначають діагностику і для того, щоб дізнатися, чи є патології в шлунково-кишковому тракті. Лікарі досліджують печінку, селезінку, жовчний міхур. Така діагностика важлива у випадках, коли у людини були внутрішні травми. Вона допомагає вчасно побачити пошкодження, кровотечу і вжити заходів.

Дослідження проводяться і для того, щоб визначити, чому з'явилися порушення в роботі серцево-судинної системи.

Ультразвукове дослідження в «Альфа Медікал»

Якісне та точне ультразвукове дослідження в «Альфа Медікал», фото-2

У клініці «Alpha Medical» пропонують всі види лікування і діагностики, в тому числі і ультразвукове дослідження у Броварах. Тому якщо у лікаря виникають підозри або він хоче отримати інформацію про стан пацієнта, відразу дає направлення на УЗД. Там лікар проводить дослідження за допомогою УЗД-апаратів нового покоління, які показують чітке зображення. Завдяки якості картинки лікар може побачити навіть найдрібніші патології і відразу призначити ефективне лікування. Тому якщо потрібно пройти плановий огляд або є підозри на захворювання - звертайтеся в «Альфа Медікал».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...