
14:34, 13 липня 2021 р.
У річці на Броварщині потонув 16-річний хлопець

У понеділок, 12 липня, у селі Пухівка, що на Броварщині, потонув підліток. Повідомлення про трагедію на річці Десна надійшло до рятувальників о 19:54. По прибуттю встановлено, що на центральному пляжі Пухівки потонув мешканець Києва 2005 року народження.
Пошукові роботи в прибережній зоні Десни тривали майже дві години та через сильну течію та вечірню пору були призупинені. Вже сьогодні зранку на узбережжі Десни водолазною групою Аварійно-рятувального загону спеціального призначення м. Біла Церква поновлено пошукові роботи та одночасно фахівцями ДСНС проведено профілактичну роботу з відпочиваючими.

«Вражає те що на місці, де загинула людина, люди продовжують відпочивати, нехтуючи власним життям»,- йдеться у повідомленні ГУ ДСНС України у Київській області.
Читайте також:
В Броварах школярка лягла на колії перед потягом, аби зробити селфі
В Броварах злочинець-рецидивіст зґвалтував дівчину
На Броварщині під час розпалювання багаття дитина отримала опіки 80% тіла
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:25
9 березня
12:50
9 березня
11:55
9 березня
16:11
7 березня
Березнева афіша в Caribbean Club і Pepper’s Club: LAMA, музична «битва імен» і триб’юти легендарним гуртам
Новини компаній
17:00
6 березня
Оголошення
12:02, 9 березня
12:02, 9 березня
12:02, 9 березня
12:02, 9 березня
12:02, 9 березня