• Головна
  • Гардеробна в невеликій квартирі «За» та «Проти»
Новини компаній
11:30, 13 липня 2021 р.

Гардеробна в невеликій квартирі «За» та «Проти»

Новини компаній

Гардеробна кімната – важливе приміщення, яке займає усього декілька метрів та відрізняється багатофункціональністю. Але чи є сенс робити гардеробну у невеликій квартирі, коли потрібно враховувати «корисність» кожного закуточка? 

Якщо подивитися на питання з різних боків, у наявності гардеробної є декілька переваг – але й не обходиться без «мінусів», і їх – набагато менше. 

Гардеробна у невеликій квартирі: які переваги та недоліки

В першу чергу, потрібно зазначити, що наявність окремого приміщення для зберігання речей нівелює потребу у великій кількості шаф. Навіть у маленькій однокімнатній квартирі можна виділити під окреме приміщення для речей декілька метрів, і замовити гардеробну в Києві, яка буде виготовлена за вашими особистими параметрами. 

Таким чином, у кімнаті можна залишити комод, у якому зручно зберігати білизну, а усі інші речі – перенести до гардеробної. Одежу набагато зручніше зберігати в одному місці: можна сортувати її так, як вам буде зручно, і таким чином встановиться порядок.

Перевдягатися в окремому місці, коли все під рукою – зручніше. Час, який ви звичайно витрачаєте на збори, значно скорочується. Щоб максимально заповнити увесь простір гардеробної від полу до стелі, можна використовувати окремі системи для зберігання речей. Це можуть бути коробки, ємності, велика кількість поличок, гачки. 

Зручна річ – мобільна стійка, на якій зручно зберігати одежу. Її можна пересувати з місця на місце. Навіть у невеличкій гардеробній є можливість виділити окреме місце під господарський блок. У ньому зручно зберігати великі речі, які заважають «під ногами» в інших приміщеннях.

Є також і декілька «мінусів» наявності гардеробної у невеликій квартирі: наприклад, це можливість виникнення потреби у переплануванні квартири. Також речі іноді вкриваються пилом, оскільки вони не зберігаються у шафах. Потрібно продумати і наявність вентиляції, тому що в іншому разі речі можуть придбати неприємний запах. 

Не дивлячись на деякі особливості наявності гардеробної кімнати у квартирі, нехай навіть невеликій, таке приміщення має купу переваг: 

  • уся одежа знаходиться в одному місці;

  • зручно перевдягатися, коли усе «під рукою»;

  • простору у квартирі стає набагато більше;

  • можна зберігати у гардеробній кімнати громіздкі речі.

Кращим рішення стане виготовлення гардеробної на замовлення: у такому разі вона буде відповідати усім бажаним параметрам.

Як замовити найкращу гардеробну?

Якщо ви не знаєте, де виготовляють найкращі гардеробні на замовлення у Києві, варто звернутися до професіоналів у своїй справі – до магазину сучасних меблів «E-mebel». Майстри виготовляють меблі різної складності на замовлення. Придбати готову гардеробну – важке завдання, тому що потрібно врахувати особисті параметри вашої квартири. Спеціалісти сайту e-mebel.net.ua із задоволенням виготують гардеробну будь-якої складності! 

Якщо вам потрібно розрахувати вартість замовлення, це можна зробити за допомогою Viber: надішліть повідомлення на номер (068) 942 62 88, та отримайте ціну протягом 30 хвилин. 

На сайті «E-mebel» можна скористатися зручним пошуком за категоріями меблів: не зволікайте – тут є багато цікавого за низькими цінами! 

Замовити меблі можна з будь-якого міста України: доставка здійснюється обраною поштовою компанією. Розрахунок буде проведено після отримання замовлення. 

Якщо у вас виникнуть питання, зверніться за консультацією спеціалістів за телефонами: 

  • (066)308-99-67

  • (063)247-07-85

  • (068)942-62-88

У «E-mebel» працюють професіонали: вони допоможуть «розібратися» з різними «складними» ситуаціями, та порекомендувати меблі за індивідуальними параметрами, які підійдуть саме для вашої оселі. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#е мебель #e-mebel #гардеробні на замовлення у Києві #замовити гардеробну в Києві
Оголошення
live comments feed...